2733
2734
عنوان

از دست این شوهرا بی درک

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 46 پست
حداقل اونکه شعورشو نداره بچه اون تو شکمته  تو گریه نکن بدتر بشی

دلم خیلی پره . دلم میخواد بمیرم . محبت ندیدیم تو این عمرم اون مادرم زود رفت. مرد تو بچگی، بابامم تنش سلامت باشه ولی نتونس باهام صمیمی باشه .  پدرسالاری بود الانم شوهر بی،محبتم خدایااااات

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویار شدید دارم چهار بار بالا اوردم امروز شب  گفتم بریم فشارم بگیرم رو 8بود گفتم سرم بدمعصبانی ش ...

وا! مگه به قول خودش این توله سگ  رو از خونه بابات آوردیش! بزن تو دهنش بچه پررو رو

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

عین شوهر من 😢😢😢 سر پسرم انقدر فشارم میومد پایین میگفتم ببر دکتر نمیبرد 

تک و تنها تو شهر غریب خودم پامیشدم میرفتم 

تو خیابون بالا میاوردم 😭😭😭😭

سر این یکی هم ک سقط شد انقدر گفت من غلط کردم بچه خواستم من گوه خوردم بچه اوردم 

برو بنداز 

تا خدا بهم رحمش اومد بچه رو ازم گرفت

هیچوقت نمیبخشمش😢😢😢 

توام گریه نکن عزیزم صبر کن بسپارش ب خدا

خدایا همه چیو سپردم ب خودت 💞
2728
دلم خیلی پره . دلم میخواد بمیرم . محبت ندیدیم تو این عمرم اون مادرم زود رفت. مرد تو بچگی، بابامم تنش ...

تاپیک قبلتم خوندم 

میدونم خیلی شوهرت بی درکه

ولی محکم جلوش واستا گریه کنی بدتر خودتو ضعیف نشون میدی

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
وا! مگه به قول خودش این توله سگ  رو از خونه بابات آوردیش! بزن تو دهنش بچه پررو رو

بزنم مگه ادم میشه دهن ب دهنش بشم بدتر میشه 

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

بگو پس فردا که بدنیا بیاد صاحب این توله سگ میشی ببخشیدا که اینجوری گفتم حرصم گرفت !میفهمم چی میگی عزیزم بخدا فقط زحمتش واسه ماست آقایون صاحب اختیارو همه کارش میشن!خودتو اذیت نکن فردا سیرابی پخته شده بگیر از بیرون به زور هم که شده بخور خیلی به تهوعت کمک میکنه 

بزنم مگه ادم میشه دهن ب دهنش بشم بدتر میشه 

نا خواسته بود؟ آخه عزیز دلم وقتی میبینی شوهرت هنوز آدم نیست هنوز مثل آدم نمیتونه زندگی کنه هنوز تکلیف زندگیت باهاش معلوم نیست بچه آوردن این وسط چیه آخه!

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2740
تاپیک قبلتم خوندم  میدونم خیلی شوهرت بی درکه ولی محکم جلوش واستا گریه کنی بدتر خودتو ضعیف نشو ...

فایده ندااره

آخی الهی بمیرم الان پاشو به خودت برس و ازش توقع محبت نداشته باش و بهش محبت هم نکن تا از کار زشتش پشی ...

دور از جونت ، فردا پامیشم میرم خونه بابام 

فردا رفت سرکار براش اس میدم میرم خونه بابام هر وقت حالم خوب شد نه ماه دیگه برمیگردم چون تو حوصله حال منو نداری

امضات خیلی زیبااااست😍 برا تهوعت لیمو خوبه بوش کنی برا من خیلی تأثیر داشت حتی میتونی زنجبیل استفاده ...

ممنون عزیزم مرسی

خواهرا گلم ممنوم از هدلیتون خیلی اروم شدم باهاتون حرف زدمرگریه ام بند اومد

2706