2410
2553
عنوان

از دست این شوهرا بی درک

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ما کاملا فهمیدیم چرا بی درکه واقعا خیلی بی درکه

ویار شدید دارم چهار بار بالا اوردم امروز شب  گفتم بریم فشارم بگیرم رو 8بود گفتم سرم بدمعصبانی شد گفت پیرم کردی با طوله سگت همش مریضی خسته ام  کردی  سرمم  نزدم دوساعت خونه گریه میکنم خوابید من دارم میمیرم  از درد

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
2720
من خودم کرمانشاهی هستم نمیدونم چرا اکثر مردای کرمانشاه بی اعصابن    

اره

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
همین کارارو باشوهرشم میکنه بعد میگه بی درکه😞😞

الان ما کاملا فهمیدیم چرا بی درکه واقعا خیلی بی درکه 

ویار شدید دارم چهار بار بالا اوردم امروز شب  گفتم بریم فشارم بگیرم رو 8بود گفتم سرم بدمعصبانی شد گفت پیرم کردی با طوله سگت همش مریضی خسته ام  کردی  سرمم  نزدم دوساعت خونه گریه میکنم خوابید من دارم میمیرم  از درد

2714
الان ما کاملا فهمیدیم چرا بی درکه واقعا خیلی بی درکه  ویار شدید دارم چهار بار بالا اوردم امر ...

😨😨😨😨😨😨😨😨جدی؟میگفتی دسته گل خودته

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
الان ما کاملا فهمیدیم چرا بی درکه واقعا خیلی بی درکه  ویار شدید دارم چهار بار بالا اوردم امر ...

حداقل اونکه شعورشو نداره بچه اون تو شکمته 

تو گریه نکن بدتر بشی

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
😨😨😨😨😨😨😨😨جدی؟میگفتی دسته گل خودته

تو حال من نمیتونم جواب بدم 

ای خدا ای خدا چرا ادما اینطورن بمیرمراحت شم

تو حال من نمیتونم جواب بدم  ای خدا ای خدا چرا ادما اینطورن بمیرمراحت شم

این حرفو نزن

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
ویار شدید دارم چهار بار بالا اوردم امروز شب  گفتم بریم فشارم بگیرم رو 8بود گفتم سرم بدمعصبانی ش ...

ای وای چه بد به خودت زیاد استرس نده برا بچه خوب نیس آخه این چه طرز حرف زدنه ناخواسته باردار شدی

2706