2737
2739
عنوان

آیا افطاری دادن با خون دل درسته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 88 پست
ول کن بابا پول پسرشونه بعدشم اخر سر اونی ک بی پول میمونه همسرته پس بیخیال باش

خب میدونی چیه بیپولیش برا همسرشه ولخرجیش برا خانوادش ،،منم باشم حرص مخورم خداایی حرصم داره ، بخصوص ک برا بعضیا ک ارزششو ندارن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شماها ک میگین پول پسرشونه دلش میخاد دعوتشون میکنه تو بخیل...همین پسرشون وظیفشه هر وقت زشن هرجیزی خواست براش مهیا کنن بعدا خونواده شوهر نشینن جلوت هی زرزر کنن که اره زن زندگی باید پولو پس انداز کنه زن باید جمع کن زندگی باشه....مدافعان خونواده شوهر لدفن دهنتونو گل بگیرین😑

سال پیش برادرشو دعوت کرد یه رستوران سنتی.مثل چی خوردن همچین خوشحال و خندون.منم تو دلم داشتم حرص میخوردم.هر لقمه ای که از گلوم میرفت مایین مثل زهرمار بود.

جالبه حتی برادرش مارو خونشونم دعوت نکرد.گفت با بچه کوچیک واقعااااااا مهمونی دادن سخته.ما که امسال هیچکسو دعوت نکردیم.زهرا خیلی سختشه.

میخاستم بگم جه طور نهمونی رفتن با بچه کوچیک راحته فقط مهمونی دادنش سخته؟؟؟؟؟؟

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند و اگر ارام بگویی به حرفت گوش میدهند پس قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را
2738
شماها ک میگین پول پسرشونه دلش میخاد دعوتشون میکنه تو بخیل...همین پسرشون وظیفشه هر وقت زشن هرجیزی خوا ...

ما مدافع نیستیم ولی با حرص خوردن فقط اعصاب خود ادم خورد میشه

آسمان گفت که من ابیم عشق میورزم که استقلالیم💙
حتی اگه هیچوقت اونا شمارو بیرون دعوت نکنن؟؟؟همش بری خونشون اونم با یه سفره معمولی مواجه بشی؟؟؟

ببین دقیقا خانوادهدی شوهرم اصلا دعوت نمیکنن خودمون میریم هروقتم رفتیم ی غذای معمولی گذاشتن جلومون 

تازه من افتخارم میکنم خدا کنه ادم داشته باشه سرشو بگیره بالا ازین کارا کنه سخت نگیر دقیقا برادرشوهرام که اصلا دعوتم نمیکنن خارشوهرمم مگه اینکه مناسب باشه خونه پدرشوهرمم که همینجوری میریم خودمون برون دعوت اونم با غذای عادی تازه املتم جلومون گذاشتن 

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
ناراحت نشیا شاید از دستپختت خجالت میکشه جلو خونوادش

واااا.این چه حرفیه ؟؟؟

دستپخت من عالی نیست ولی در مقابل خونواده همسرم بیسته.

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند و اگر ارام بگویی به حرفت گوش میدهند پس قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را
واییییی حرف افطاری رو نزن که خونم به جوش میاد. اون هفته افطاری مفصل تو خونه دادم به خانواده همسرم‌ . ...

مگه استراحت نيستي؟؟؟

چه دلي داري!من حمومم نميرم

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706