2733
2739
عنوان

غذای کمکی

172 بازدید | 44 پست

سلام مامانای گل

اول اینکه بگم هدفم از زدن این تاپیک این نیست که بگم من مادر نمونه ام ....من فقط میخوام تجربه ام رو در اختیار مادرایی بزارم که نی نی های کم وزن دارن همین...دختر من وقتی برا واکسن 4 ماهگیش بردم 5700 بود وزنش و دکتر گفت کمه باید بیشتر باشه وقتی اومدم خونه ناراحت بودم خلاصه کلی از اینور اونور سوال کردم از تجربه های بقیه کلی تو سایت سازمان بهداشت جهانی تحقیق کردم از دو سه تا دکتر تو خارج از کشور پرسیدم و در اخر تصمیم گرفتم که غذای مکی رو برای دخترم شروع کنم براش لعاب برنج درست کردم قاطی شیر خشکش بهش دادم دو روز بعد فرنی و سرلاک و حریره تا امروز ماشالا خوبمم میخورد مشکلی نداشت امروز دقیقه 4 ماه و نیمشه بردم بهداشت ورنشض کردم شاید باورتون نشه 700 گرم اضاف کرده بود دختر من ماهش 500 اضاف میکرد قبلا الان تو 15 روز 700 گرم اضاف کرده بود از دیروز تو فرنیش کره و یکم شیر گاو هم میریزم خداراشکر حساسیت هم ندادع اینارو گفتم که بگم مامانای مهربون غذای کمکی ممکنه واقعا تو وزن گیری اثر داشته باشه درسته اشتهای بچه ها فرق داره  ولی بنظرم از چهارماهی کمکی رو شروع کردن خیلی بهتره البته این نظر شخصیمه و نظر دیگران محترمه

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم تا یک زندگی زیبا بسازیم .............نه اینکه دو زندگی معمولی را هم خراب کنیم............

سلام وزن دختر من از پنج ماهگی کمه هرکاریم میکنم بازم کمه این ماه که وارد ده ماهگیش شده بود کلا وزنش نرفته جلو7300گرم شده😢دکتر ازمایش هرچیزیو که فکرشو بکنی کردم بازم تاثیری نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وزن دختر من از پنج ماهگی کمه هرکاریم میکنم بازم کمه این ماه که وارد ده ماهگیش شده بود کلا وزنش ...

ازمایشاتش سالمه 

عزیزم از کجا میتونم برا دخترم یه برنامه غذا روزانه پیدا کنم؟ البته تحت نظرپزشکم باشه میتونی کمکم کنی

2731
نه رفلاکس نداشت فقط یکم نفخ داشت حساسیتم خیلی خیلی کم داشت که فهمیدم بتاطر گوجه اس هیچی.... 

حساسیت غذاییشو پیگیر باش ببین به چیا حساسه...اخه حساسیت لعنتی باعث سوجذب میشه و بچه وزن نمیگیره..دختر منم تا دو ماهگی وزن نمیگرف با رزیم غذایی خوب شد وزن گیریش

دخترم به شدت فعالیت داره یه جا بند نمیشه همش با کمک در و دیوار بلند میشه چهار دست و پا راه میره وخیلیم باهوشه بار اخر یه دکتری بهم گفت کم ببرش دکتر بچه رو حساس نکن ولی به غذاش برس از همه لحاظ سالمه و رشدش خوبه فقط وزنش کمه

2738
حساسیت غذاییشو پیگیر باش ببین به چیا حساسه...اخه حساسیت لعنتی باعث سوجذب میشه و بچه وزن نمیگیره..دخت ...

عزیزم دکتر بهم گفت خیلی کم حساسیت داره باید خودت بفهمی به چی حساسه چیکار کنم من از کجا بفهمم

اگر رشد قدی داره خوبه وضعیتش...چون پرتحرکه وزنش کمه 

اره رشد قدش عالیه یه خط راست داره میره بالا همراه با دور سر

اما این نمودار وزنش کج و کوله میرفت بالا امااین ماه نرفته😑

سلام وزن دختر من از پنج ماهگی کمه هرکاریم میکنم بازم کمه این ماه که وارد ده ماهگیش شده بود کلا وزنش ...

تو غذاهاش کره بریز عالیه

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم تا یک زندگی زیبا بسازیم .............نه اینکه دو زندگی معمولی را هم خراب کنیم............
چجوری نشون میداد حساسیتو؟؟ خون موفوع؟ کهیر؟

نه من بردمش ازمایش دکتر گفت تو ازمایشه 

چندوقت پیشم گوجه ریخنم غذاش حساسیت کرد کلا لای پاهاش به شدت سوخت هنوز که هنوزه خوب نشده دیگه فهمیدم اون چیزی که بهش حساس بود گوجه بود

2706