2733
2734
عنوان

شما بگید ،حق با کیه ....

214 بازدید | 37 پست

مادرم میگه چرا انقدر بی توجهی 

من نباید بهت بگم خودت باید ببینی اگه لباسی هست بندازی تو ماشین ، اگه غذا نداریم و من نرسیدم درست کنم یه فکری بکنی ، این خونه اگه پخش و پلاست جمع و جورش کنی ...

منم بارها بهش گفتم تو بهم بگو تا من انجام بدم 

شاید من دلم بخواد پنج بسته گوشت چرخ کرده دربیارم از فریزر پیتزا یا لازانیا درست کنم ، شما خرج دستتونه ، خونه ی شماست و به هر خال یکسری مدیریتها با خودتونه ،به من بگو من انجام بدم ، اما هربااااار غر میزنه....

مادرم شاغله  ، منم دانشجوام

ولی خب چون دانشگاه خیلی لِوِلش بالا نیست اکثر اوقات کلاسارو میپیچونم  و خونه میمونم ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واسه آشپزی کردن زنگ بزن ازش بپرس بگو چی درست کنم تا همونو درست کنم که به قول خودت مادرت امور خرج و خورد و خوراک خونه دستش!

واسه بقیه ش هم خب ی حرکتی بزن از خودت!  

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 

عزیزم وقتی اونجا زندگی میکنی دبگه نباید منتظر بکن نکن باشی...خونه خودته دیگه

من با اینکه ازدواج کردم هروقت خونه مامانم میرم خودم غذا میزارم و....

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

تا یه حدودی با شما و تا یه حدی با مادرتون 

کارهایی مثل جارو کردن یا چمی دونم ظرف شستن رو شما انجام بده ولی کارهایی که یکم سطح بالا ترن بزار به عهده مادرت

اگه قطع دسترسی شدم اودافظ🖑🖑

حق با مادرته دوستم.

من خودم خوشم نمیاد هی بخوام به کسی بگم این کارو کن اون کارو کن، وقتی بگم خب یه دفعه انجامم میدم دیگه.

شما خودت باید احساس مسئولیت کنی، خونه رو مرتب کنی دستمال بکشی، لباسارو بشوری. در مورد غذاهم به هر حال تو اون خونه ای و در جریان هستی قطعا، نهایتا اگه شک داشتی مشورت کن باهاش

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
2706