2733
2734

بیچاره معنیش رو نمیدونست وقتی گفت همه شوکه شدن و هنگ کردن. هیچکس هیچی نمیتونست بگه همه در نطفه خفه شدن‌. البته اولش همه ی لبخند ذومد رو لبشون و اون رو فروخوردن. بعدش برادرشوهر کوچیکم که از عقل زیادی برخوردار نیست برگشت گفت آهان منظورت خار و گل و اینا بود!!!  

بعد باباش گفت اگه اینو تو مدرسه بگی اخراجت میکنن.

بعد من دیدم بچه هنگ کرده بیچاره اینقد داغون شده بود که اشک تو چشماش جمع شده بود دختر طفلکی. منم بهش گفتم عزیز دلم این حرف معنی زشتی داره من معنیشو بهت میگم اما اصلا جایی به کار نبر چون میگن چه بی ادب هست. معنیش اینه که من به قبر خواهرت یا روح خواهرت بی ادبی کردم یعنی ر..دم تو قبر خواهرت.

آقا من داشتم با بچه حرف میزدم جاری کوچیکم که اونم مثل شوهرش از عقل زیادی برخوردار نیست برگشت گفت عه زمان ما ولی این معنی رو نمیدادا‌.

به نظر من ما نباید واکنش نشون میدادیم تا مادرش تو خلوت معنی اون کلمه رو به صورت حدودی بهش بگه اما چون برادرشوهرم گند زد و اون رو ی کلمه خوب معرفی کرد من مجبور شدم تو عصبانیت پدر و مادرش بهش این حرف رو بزنم و ازش بخوام دیگه.

طفلک بچه اینقدر گریه کرد بعدم رفت تو اتاق و زانوی غم به بغل گرفت.

تو رو خدا جلوی بچه هاتون حرف زشت نزنین اونا مثل فرشته پاک و معصومن

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

و باز هم تربيت برميگرده ب خانواده و ب محيط مدرسه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
متاسفانه محیط مدرسه ها خیلی خرابه هر چقدرم پدر و مادر وقت بذارن واسه تربیت، به محض اینکه میرن مدرسه ...

دقیقا 

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
خارتوچیه جدی😕😕نخندید نمیدونم 

یعنی خار گل و اینا دیگه😆😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
2706