2733
2734

دوستان ما به مدت ۱۰ روز قصد سفر داریم

محل اسکانمون اصفهان

ولی شنیدم تزدیک به شهرکرد میخوایم روزا بریم شهر کرد شبا برگردیم اصفهان

و چون اولین بارمونه به این دو استان سفر میکنیم

چند تا سوال دارم

۱_فاصله اصفهان تا شهرکرد چند ساعت؟

۲_جاهای  دیدنی شهرکرد و اصفهان کجاهاست؟

۳_برای رفتن به بازار 

شهرکرد رو پیشنهاد میکنید یا اصفهان؟(نمیخوام جای گرونیباشه 

لطفا جاهای قیمت مناسب رو پیشنهاد بدید

چون پاساژها قیمت هاشون بالاست

جاهایی که چیزای شیک هم گیر بیاد

بیشتر کیف و کفش و روسری میخوام و مانتو

و درکل شنیدم اصفهان قیمتهاش خیلی بالاست

درسته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مطمئنی ؟اخه فاصله اصفهان و شهرکرد خیلیه نمیتونین صبح اصفهان باشین و شب شهرکرد من اصفهانو پشنهاد میدم و بعضی جاهاش لباس هاشون خیلی ارزونو شیکه

ترس از بیرون رفتن از خونه دارم !!!!،ترس از جواب دادن و بحث کردن دارم !!!ترس از تو اجتماع و توجمع بودن دارم !!!پشتکارم اصلا خوب نیست هر کلاسی که میرم یک ماهه ولش میکنم !!                                              ترسامو مینویسم که یکی یکی بهشون غلبه کنم ان شاالله برام دعا کنید خیلی خسته شدم دیگه                   خدایا قبلا صدامو میشنیدی و کمکم میکردی نمیدونم چون از ته دل دعا میکردم قبول میکردی یا چون بنده خوبت بودم میدونم الان بد شدم ضعیف شدم ولی تو رهام نکن بازم هوامو داشته باش اخه بدون تو اصلا نمیشه 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🤲🤲🤲🤲🤲🤲
راستی اب و هوا الان چطوره تو ابن دو شهر؟ ما از جنوب میابم که هوا به شدددددت گرم اونجا چطوره تا ببی ...

شهرکرد روزاش خوبه شبا خنکه لباس گرم بردارید

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2738

اصفهان تا شهرکرد یه ساعت و خورده ای 

شهرکرد که چشمه و اینا داره اصفهانم همینطور 

برا خرید هم میتونی تو اصفهان بیای پوشاک میم 

پاساژ انقلاب و سپاهان بری بازار مریم مجتمع پارک. البته اینجاها یوخده گرونه 

ولی ارزون میخای برو میدان نقش جهان هم صنایع دستی اصفهانیا هست هم لباسلام ها ارزون تره 

عزیزم من شهرکردیم فاصله بین اصهان تا شهرکرد یک ساعته برا خرید اصفهان خوبه ولی طبیعت شهرکرد چیز دیگس

هر دو جا رو میخوایم بریم

جاهای دیدنی رو میگید

اب و هوا

و چرا میگید خرید اصفهان بهتره از چه نظر؟

راستی شنیدم مقبره کاوه اهنگر نزدیک اصفهان درسته؟

میشه ادرسشو بدید

شهرکرد تا اصفهان یک ساعت و ربع هست.اصفهان جاهای دیدنی خیلی خیلی .من شهرکرد زندگی کردم اگه طبیعت دوست دارید شهرکرد حتما برید.سامان مثلا جایی هست که همه مسافرا میرن هوا هم خنکه برای شما که جنوبی هستید .روز خوبه شبا خنکه

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 
2706