2737
2739
عنوان

بچه هاتون تو 20ماهگی چقدر حرف میزدن

185 بازدید | 11 پست

پسر خودم 20ماهشه وقتی من صحبت میکنم کامل متوجه میشه هر کاریم بهش میگم انجام بده فورا انجام میده ولی زیاد حرف نمیزنه در حد چند کلمه مثل آقا جون عزیز ممه بده خدافظ وبای بای سلام وچند کلمه دیگه واعداد رو هم بلده ولی جمله کوتاه دوسه تا جمله بیشتر بلد نیست نمیدونم چیکار کنم که حرف بزن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دختر من ۲۷ ماهشه فقط کلمه میگه به هر دکتری هم میگم میگه طبیعیه کاملا حرفم رو متوجه میشه و خودشم من ...

پسر منم هر جور باشه منظورشو میرسون صحبت زیاد میکنه ولی متوجه نمیشیم چی میگه 

پسر من متولد مهر 95

فقط اب،نی نی،بده،بابا،ماما،اب بده،مَمَ،جی جی،کفش،نه،جیش،عیبه،دَ،و اجزای صورتش رو میگه

با اینکه این همه تمرین کردم باهاش ولی اصلا سلام رو نمیگه!

منظورش رو خوب میفهمونه و متوجه میشه

شهادتت مبارک سردار
پسر منم هر جور باشه منظورشو میرسون صحبت زیاد میکنه ولی متوجه نمیشیم چی میگه 

دختر منم شعر میخونه به زبون خودش و ما متوجه نمیشیم.حتی کتاب هم میخونه به همین زبان .یعنی کتاباشو باز مبکنه و مثلا میخونه  خخخ

غش میکنیم واسش

نگران نباش

وقتی بچه ای توانایی حرف زدن داره و گوشش هم مشکلی نداره بالاخره راه میفته

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2740
بچه ۲۰ ماهه که جمله نمیگه 

چرا بعضی بچه ها میگن بچه برادر شوهرم جمله های سخت رو هم میگه مثلا زن عمو دوست دارم ولی پسرم ازش که میپرسی بابایی کو میگه رفته دردر اینه جملش

بچه ۲۰ ماهه که جمله نمیگه 

چرا میگن 

البته بچه ها خیلی باهم فرق دارن بعضیا زود بعضیا هم دیر حرف میزنن

اگ نریزین سرم ک داری پز میدی یا دروغ میگی دختر خودم ۱۸ ماهگی کامل کامل صحبت میکرد و چندتا شعر هم میخوند

💕عشق من همسرم💕 نفس من دخترم💕
دختر منم شعر میخونه به زبون خودش و ما متوجه نمیشیم.حتی کتاب هم میخونه به همین زبان .یعنی کتاباشو باز ...

دقیقا پس منم همینکارا رو میکنه مثلا وقتی اذان میگن تکرار میکنه ولی به زبان خودش

چرا میگن  البته بچه ها خیلی باهم فرق دارن بعضیا زود بعضیا هم دیر حرف میزنن اگ نریزین سرم ک دا ...

نه بابا درست میگی  نمونه بارزشو تو فامیل داریم که خواهر بزرگترش میره مهد اینم با خواهرش شعراشو یاد گرفته