2733
2734
عنوان

ضربه مشت به شکم زن باردار

61118 بازدید | 40 پست

اگه زن باردارچندتامشت تقریبامحکم بخوره به قسمت رحمش امکان داره به جنین اسیب برسه؟اگه کسی این اتفاق برای خودش واطرافیانش افتاده ونی نیش بعدابه دنیااومده اسیبی دیده بوده؟

سرم بالاست چون بالا سرم خداست👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار سر بچه دومم پسرم که ۴ سالش بود از روی شکم محکم هولم داد. به شوخی. اما خیلی شدید بود.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728

آره عزیزم خب ضربه ب رحمی ک بچه ضعیف و کامل نشده توشه مطمئنن خطرناکه.دستش بشکنه الهی

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2738

فقط بگم  خاک برسره کسی که زن باردار و  میزنه

بله احتمالش هست

یکی از همکارای شوهرم دور ازززززززززجون شمااااااااااااااااااااا

زنش بارداره میره بیرون باهاش توماشین بودن بایه مرده سره جای پارک دعواشون میشه زنه هم میاد پایین اوناهم بزن بزن مرده ع صبانی میشه هی به زنه میگفته برو بشین توماشین زنش نمیرفته بالگد میزنه به شکم زنه!!!(مردک احمق)

بعد بچه که به دنیا میاد میفهمن عقب مانده شده

بابت  اون لگد تو سره جنین بدبخت!!

االان پدره روزی 10بار میمیره زنده میشه اون بچه رو میبینه

من داداشم کوچیک بود پنج شش ساله فکر کنم .یه مشت محکم زد به شکم خالم که هفت ماهه بود بعد میگفت مثل توپ سفت بود.

مشکلی پیش نیومد.

دیگه نمیدونم ضربات محکمتر چه تاثیراتی میتونه داشته باشه .ان شاله که مشکلی پیش نیاد.البته کیسه اب جنین ازش محافظت میکنه.

اگه دوست داشتی تعریف کن چه مشکلی پیش اومده

2706