2733
2739
عنوان

خانمایی که بچه ۵ ساله دارید بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای من از یکسالگی رو وزنش حرص خوردم و کلی دکتر بردم.از این متعجبم که اشتهاش خوبه جز شیر بقیه مواد ...

بچه من واقعا بدغذاست

اگه بخوره وزن میگیره

اصلا ناهار و شام درست و حسابی نمیخوره

فقط هله هوله

و نسبت به قبل خیلی پرتحرکتر شده

مهم اینه سالم باشن 

من خودم هم بچگی جوجه بودم و خیلی کم غذا

امیدم را مگیر از من خدایا
2731

استارتر دختر منم لاغره . بردم دکتر تغذیه همین پدیاشور رو داد منتها باید سه چهر دوره بدی. منخالی خالی بش میدم خوبه یه کم وزن گرفته

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
بچه من واقعا بدغذاست اگه بخوره وزن میگیره اصلا ناهار و شام درست و حسابی نمیخوره فقط هله هوله و ن ...

خب بچه ای که اشتها نداره میگی بخاطر همینه.اما پسرم ماشالا انواع گوشت و برنج و میوه میخوره اما برام عجیبه چرا اصلا وزن نمیگیره یکساله تو ۱۵ کیلو گیره

خب ماشالا خوبه.چیا بهش میدی بخوره؟قدش چنده

قدش آخرین بار که گرفتم 108 بود. چیز خاصی بهش نمیدم. شیر که خیلی دوست داره زیاد می خوره. غذا هم معمولا پلویی ها رو خیلی دوست داره می خوره. 

2738
خب بچه ای که اشتها نداره میگی بخاطر همینه.اما پسرم ماشالا انواع گوشت و برنج و میوه میخوره اما برام ع ...

دقیقا عین دختر منه

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
قدش آخرین بار که گرفتم 108 بود. چیز خاصی بهش نمیدم. شیر که خیلی دوست داره زیاد می خوره. غذا هم معمول ...

شیر گرم میکنی یا سرد میخوره؟بچه منم شدیدا پلویی و گوشتی هست و ی بشقاب پلو رو میخوره

من جدیدا پاستا درست میکنم براش با سس خامه و پنیر کالریش بالاس دوستم داره 

شبا قبل خواب یکی دوتا بستنی میدم بخوره 

چیکار کنم ضرری داره 😖😖

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

من همه نظرات رو خوندم همه تون میگید به زرو بهش غذا میدین 

تو رو خدا نکنید این کار رو 

تنقلات رو کلا تعطیل کن تو خونه همه چیزای  خوب رو بزار تو دیدش 

مثل چهار مغز شیر کیک خانگی میوه 

وقتی اینا رو ببینه میخوره 1 ساعت قبل ا وعده های غذایی میان وعده و تنقلات بهش نده 

صبحانه شیره سفید انگور بهش بده با کره بخوره تو غذاش از اب قلم و پای مرغ استفاده کن و روغن حیوانی 

پسر من بیشتر برنج و ماست میخوره حتما روش روغن حیوانی میریزم غذاهایی که دوست داره اب قلم توش میریزیم ماشالله با اینکه کاری به خورد و خوراکش ندارم 20 کیلوه قد و وزنش نسبت به همکلاسیاش خوبه 

از بچگی هم هیچ کاری به خوردنش نداشتم فقط چیزایی سالم و مقوی رو در دسترسش گذاشتم گشنش که میشد انتخاب دیگه ای نداشت اینا رو میخورد الانم ذاقش عادت کرده 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................