2726

پسرم اردیبهشت ۵ سالش شد.مهر میره پیش دبستانی اما ریز جثه هست و لاغر.اشتهاشم خوبه ها ولی وزنگیریش افتضاح تازه ۱۵۶۰۰ هست خیلی نگران با وجود خوش اشتهایی چرا وزن نمیگیره.الان طی چند ماه اخیر نیم کیلو هم اضاف نکرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدش چنده

من پسرم بهمن پنج سالش میشه 

جدیدا قد و وزنش نکردم ولی بنظر خودم لاغره 

از بس فعالیتشان زیاده غذا هم نمیخوره

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2728
عزیزم پسرم هشت ماه از پسر شما کوچکتره فکر کنم هنوز پانزده کیلو نشده پسر منم خیلی ریزه حالا شانسم ...

وااای من از یکسالگی رو وزنش حرص خوردم و کلی دکتر بردم.از این متعجبم که اشتهاش خوبه جز شیر بقیه مواد غذایی میخوره اما اینا کجا میره!!!

پسر منم فعالیتش خیلی زیاده و زیادم حرص میخوره.قدش چند وقت قبل ۱۰۵ بود اگه اشتباه نکنم

پسر منم شیر و ماست قبلا میخورد زیاد الان نه باید بزور بدم بهش 

منم خیلی حرص میخورم سر غذاش

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

سلااااام. یعنی تاپیک زدی که تمام غم و غصه زندگی من توش خلاصه میشه.

دختر منم دو ماه دیگه 5سالش میشه.

قدش 102 وزنش 14 

هر 5 ماه 6 ماه یه بار هم میبرمش ازمایش میده یکم کم خونی خفبف داره

غذا با میل خودش نمیخوره ولی من خودم بزور تو دهنش میکنم ولی وزن نمیگیره انواع و اقسام ویتامین ها هم بهش دادم از بدو تولد و تغییری نکرده افسرده شدم از دستش هم قدش کوتاهته هم وزنش کمه همه هم میگن اشکال نداره چیزیش نیست

وااای من از یکسالگی رو وزنش حرص خوردم و کلی دکتر بردم.از این متعجبم که اشتهاش خوبه جز شیر بقیه مواد ...

خودت و شوهرت چجورین

شاید ارثی ریزه

2706