2737
2739
عنوان

بی بی چک 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 30 پست
تهوع و سرگیجه از علائم تخمک گذاری هست، اگر از پریود ت گذشته باشه بی بی چک جواب میده، 

پریود شدم ده روز ازش گذشته 

اقدامم نداشتم

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم مثبت کاذبه. خاک تو سر مدیکور. قطعا باردار نیستی

واقعا خاک تو سرش 😐

بی بی چک خوب چی سراغ داری؟

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
2728

احتمالش خیلی ضعیفه، پریود ت مثل همیشه بوده؟ بعضی خانم ها تو سه ماه اول با بارداری پریود میشن، اما کمتر از معموله

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2738
مگه روز ده پریود هم میشه حامله بود آخه😀 اصلا چرا بی بی زدی 😃

یکی از دوستان چند ماه پریود شده بود و باردار بود

حالم خیلی بد بود گفتم امتحانی ی بی بی بزنم

عزيز اینا علامت تخمک گذاری هس اگه میخوای باردار بشی اقدام کن

تخمک گذاری مگه وسط ماه پریود نیست؟

تخمک گذاری مگه وسط ماه پریود نیست؟

معمولا بله ولی قطعی که نیست مهم ترین علامتش همون ترشحاتی هست که گفتی ...مثلا من خودم همیشه روز ۱۰ تا ۱۳ تخمک گذاری دارم ...

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
نه عزیزم مثبت کاذبه. خاک تو سر مدیکور. قطعا باردار نیستی

عزیزم مارک لاوین رز رو میشناسی؟

اونم بعد یک ساعت مثبت شد

عزیزم مارک لاوین رز رو میشناسی؟ اونم بعد یک ساعت مثبت شد

اره میشناسم. چند باری استفاده کردم. بعد یک ساعت که معتبر نیست. 

عکسشو میذاشتی میتونستم کمکت کنم.

«رضوانه ام»... جانبازی برای ما شیرین است... لیک تا نستانیم نبازیم
2706