2733
2734
عنوان

قیافه ی نوزاد ...

506 بازدید | 54 پست

به نظر شما بچه ی دوم ممکن شبیه خواهر یا برادر بزرگ ترش باشه؟یا بیشتر شبیه پدر مادرش میشه؟   

تعداد رای : 15
نظرسنجی
شبیه خواهرش میشه
1
6%
شبیه مادرش میشه
3
20%
شبیه پدرش میشه
6
40%
شبیه داداشش میشه
5
33%
برای سلامتی همه داداشا یه صلوات   

بچه ها من كه جفت همن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیشه گفت 

من بچه دومم شبیه مادرمه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بستگی داره ژن کدومتون غالب باشه معمولا بچه اول به هر طرف بره بچه دومم همون شکلی میشه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2740

دختر اکثرا به طرف شوهر میره،پسر به مادر

خواهر هم شبیه برادر میشه

ولی خیلی اوقات هم دختر کپی مادر 

دیگه بایدببینید ژن کدوم قوی تر و غالب میشه

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚

لیلا این داداشت کی دنیا میاد ??

مثل اینکه خیلی مشتاق دیدارشی  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706