2737
2734
عنوان

دیشب مادر شوهرم خیلی ضایعم کرد

1161 بازدید | 44 پست

دیشب مهمونی خواهر شوهرم دخترم داشت شیرینی میخورد شیرینی خیلی دوست داره نه ماهشه مادر شوهرم جلو همه گفت به این بچه نمیرسن گرسنش میذارن شده دوسه ساعت میشه بهش غذا نمیدن حالا جلو یه عالمه غریبه که من باهاشون رودروایسی دارم دروغگو.  شوهرمم رفت در گوشش گفت زبونتا نگه دار. به من حسادت میکنه من یه برنامه غذایی برا دختم دارم وعده و میان وعده غذا میخوره. ولی میخواد ثابت کنه من بچه داری بلد نیستم نمیدونم چرا. اینقدر به من حسادت میکنه یه عالمه کار دیگه کرده که بهم ثابت شده بهم حسادت داره

به دنیایی که مردانش عصا از کور میدزدند من از خوش باوری آنجا محبت آرزو کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم😍😍😘 شاید چون شیرینی دوست داره با ولع میخوره😋 اینطوری میگه ب منم بعضی وقتا تیکه میندازن ناراحت نباش مادر شوهر هرکاریش کنی بالابری پایین بیای همینه

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
2738

خودت میگی حسادت میکنه,دیگه ناراحت شدن نداره عزیزم...

مادرشوهره دیگه,انتظار داشتی جای سبک کردن،،،قربون صدقه ت میرفت وازت تعریف میکرد؟؟؟؟؟؟

برو خداروشکر کن که شوهرت پشتت رو گرفته و تو دهنش زده

اگه شوهر من بود خو باش همراهی میکرد و چندتا قلمبه سلمبه جلو مردم بم میگفت

نیکی چو از حد بگذرد،،نادان خیال بد کند..

عزيزم غصه نخور  منم ي داداش ٥/٥ساله دارم وقتى يك سالش بود توى مهمونى داشت پفك ميخورد در حد يدونه يهو مامان بزرگم خيلي خيلي بد جلوى همه مادرمو ضايع كرد ك در بند بچه نيست و ميزاره هر اشغالى اومد دستش بخوره...

بعد ي روز ك داداشم با پدرم رفته بودن خونه مادر بزرگم خوده مادر بزرگ رفته ب بچه سرماخورده حال ندار ي بسته پفك گنده داده بود...

خيلي توجه نكن بهش

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2706