2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ،من دو تا بچه پسر و دختر دارم الان تا خواسته سومی رو باردار شدم ،توی بارداری پسرم ودخترم هر دو تا شیرینی دوست داشتم از ترشی خوشم نمی یومد ،اصلا هیکلم بزرگ و بد نشد ،سر هر دوتا اولش وزن کم کردمماه سوم به بعد خیلی خوشگل شدم ،تهوع نداشتم ،ماست و نوشابه خیلی دوست داشتم ،سر پسرم چون ده سال پیش بود یادم نیست اما سر دخترم زیر شکمم از اول تا آخر بارداری یخچال بود انگار خیلی سر دخترم سردم میشد ولی سر پسرم داغ میکردم ،اما این یکی کلا با اون دو تا فرق داره ،میخوام بگم با علامتها نمیشه جنسیت صد در صد تشخیص داد

سلام بچها من 7هفته ام ویارم خیلی بده طوری که اصلا هیچی نمی خورم  در طول روز همش حالت تهوع دارم و دراز کش .از گوشت(هر گوشتی که باشه بدم میاد) فقط سبزیجات و حبوبات می خورم اوایل عاشق ذرت و پفک و خیار شور بودم ، رشد موهام زیاد شده و گاهی هم تب ولرز دارم با سردرد و سرگیجه تست بوعلی پسر اومد به نظرتون بچم چی میتونه باشه لطفا نظر بدید ممنون

2731

من ١٢ هفته ٥ روزمه ولي سونو چيزي درباره جنسيت نديد خيليييي كنجكاوم بدونم جنسيت چيه 

سالم بودنش مهمه اما دروغ چرا شوهرم بيشتر پسر دوس داره اما نميگه بهم متوجه شدم 

بدنم گر ميگيره حالت تهوع خيلي كم داشتم رگ سياتيكم ميگيره  ترشي و شوري دوس دارم ولي شيريني هم ميخورم بدم نمياد گوجه سبز هندوانه خيار و نمك كلا از چيزي بدم نمياد حالت تهوعام بيشتر اخر شب بود سردرد كلا٢ هفته داشتم پوست دستمو صورتم نسبت به قبل خشك شده 

به تظرتون نينيم چيه

سلام خانم های محترم گروه 

منم هفته یازدهم بارداریم البته بگم بارداری سومم هست واقعا این دفه گیج شدم علائم هر دو بارداری قبلیمو دارم بارداری اولم دخترم بود که میوه دوست داشتم مخصوصا خربوزه بارداری دومم پسر بود که از میوه بدم اومده بود مخصوصا هندوانه اما ترشی مخصوصا نمک دوست داشتم ولی سر این نی نیم گیج گیجم گاهی شیرینی میخورم گاهی متنفر میشم گاهی شوری و ترشی ولی کلن شوری رو ترجیح میدم خییییلی دوست دارم جنسیتشو بدونم با اینکه شکر خدا هر دوش رو دارم ولی دوست دارم زودتر بدونم چیه پاهامم شبا سرده ولی دوست دارم پسر باشه چون یک همبازی برای داداشش باشه دخترم هشت سالشه دعا کنید پسر باشه حتما میام میگم الهی هر کی هر چی دوست داره خدای مهربون بهش عطا کنه.

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
من ١٢ هفته ٥ روزمه ولي سونو چيزي درباره جنسيت نديد خيليييي كنجكاوم بدونم جنسيت چيه  سالم بودنش ...

جنسیت جنینتون چی بود ؟

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2738

من تو هفته دوازدهم هستم چندروز دیگه میرم سونو ان تی.علاینن اینه همش سمت چپ رحمم نبض دارم سیاتیک پام میگیره شبا حالت تهوع و ویار ندارم اونقدرا هم بیحال نیستم به نظرتون نی نیم چیه؟

کف دستام داغ میشه شب که می خوابم صبح بیدار میشم فقط هم شبها عرق کردم...از بو مرغ ماهی زیاد خوشم نمیاد میخورم برا بچه ولی خوشمم نمیاد قبلا عاشق ترشی بودم الان که باردارم در حد خیلی معمولی میخورم... با شیرینی جات مشکلی ندارم... معده درد قبل باردار داشتم خداروشکر خودم چشم نزنم انگار خوب شده قبل بارداری یبوست داستم الان خوب شده...دوغ بستنی ماست خیار دوسدارم... با بو عطر نفس تنگی میگیرم... از هر غذایی خوشم نمیاد نی نی ساعت 8 9 صبح بیدارم میکنه که گشنم در صورتی که قبلا تا ده ونیم یازده می خوابیدم بعد ناهار درست میکردم تازه صبحانه هم نمیخوروم مهم نبود نی نی من شکمو تشریف دارن... همش گرسنه ... میوه خیلی میخورم و علاقه دارم ... میل جنسی هم ندارم نی نی من چیه سونوگرافی محلی کنین منو لطفا😍😍

سلام .منم تجربیاتمو براتون میزارم .... من ناخواسته بارداری سوممه  دوتا دختر دارم که ویار شدید د ...

سلام گلم نی نیت چیه؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706