2733
2739

يه سري رشته ها هم ميتوني بدون كنكور بخوني

سرچ كن توي رشته ها و رشته مور علاقتو پيدا كن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی از رشته ریاضی میشه رفت؟؟

بله عزيزم

فكر كنم الان ربطي به ديپلم نداره و همه شاخه و رشته هارو ميتوني شركت كني

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2731

يادمه كارو دانش خيلي رشته هاي كاربردي داشت

مثلن رشته طراحي سفره عقد

اينجوري هم يه هنر ياد گرفتي هم دانشگاه رفتي

2740
يه سري رشته ها هم ميتوني بدون كنكور بخوني سرچ كن توي رشته ها و رشته مور علاقتو پيدا كن

تو ازاد و غیر انتفاعی میتونه بره فقط 

علمی کاربردی منحل شده از ترم بهمن دیگه دانشجو نمیگیرن 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
علمی کاربردی  باورت میشه شده امتحانمون دوتا برگه اچار بود جزوه😂

خوش بحالتوووووون من دولتی ام خیلیییی اذیت میکنن نامردا تازه من که ترم آخرم هرروز کلاس دارم و منبع امتحانمم حداقل دوتا کتابه چهارصد صفه ایه

خوش بحالتوووووون من دولتی ام خیلیییی اذیت میکنن نامردا تازه من که ترم آخرم هرروز کلاس دارم و منبع ام ...

اخیییی

تازه ی سریا از جمله همسرم همون دوتا برگه رو تقلب مینوشتن میومدن سر جلسه تا اخرین لحظه مینشستن مراقبا میزاشتن تقلب کنن 

تازه دو سه بارم به زور به شوهرم زنگ زدن بیا سر جلسه 

بعدشم هروقت من کم میگرفتم بابامو میفرستادم دانشگاه نمره میگرفتم 

ی بار برگه در حد یک نمره رو استاد بهم داد بیست 

ولی معدل الف و اینا تو شهریه تاثیری نداره چون کیلویی هست 

تو ازاد و غیر انتفاعی میتونه بره فقط  علمی کاربردی منحل شده از ترم بهمن دیگه دانشجو نمیگیرن&nb ...

نمي دونستم منحل شده

آزاد رشته هاي كارو دانش ميتونه بدون پيش بره

نمي دونستم منحل شده آزاد رشته هاي كارو دانش ميتونه بدون پيش بره

غیرانتفاعی اونم بعضی از رشته ها رو داره 

ازاد با کنکوره فکر کنم 

2706