2737
2739

ببین من ۳تا زبون بلدم،مدرکمم کارشناسسیه

در حال حاضر با کمال افتخاررر کیییییون بچه میشورم و خانه دارم،اخرش همینه،تو این مملکت اخرش میشی یکی مثل من

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پيش دانشگاهي تو كه بخون ديگه

خيلي بده كه ديپلمم نصفه نيمه 

بچت چي ميگه!

بعد برو فوق ديپلم طراحي دوخت بگير  طراح لباس شو، مزون ميزني طراحي دوخت و لباس انجام ميدي، وام خود اشتغالي شاملت ميشه 

همراهش مدرك فني حرفه اي خياطي هم بگير

اين روزا طراحي لباس خيلي روي بورس هست! هم با كلاسه هم درامدش خوبه

فقط و فقط یه هنر یاد بگیر..هیچکس با درس خوندن به جایی نمیرسه..منم رفتم دانشگاه..ولی وقتی دیدم آینده ...

ولي من با دانشگاه به جايي رسيدم در كنارش كليم هنر ياد گرفتم دكوراسيون ارايشگري عكاسي...همه اينجوري نيستن اگه رشته خوب بخونيد چرا كه نه

2738

به نظرم برو درس بخون ولي يه رشته كاربردي

مثلن برو طراحي لباس بخون

اينجوري هم دانشگاه رفتي هم يه حرفه پول درآر ياد گرفتي

وگرنه رشته هايي مثه شيمي روانشناسي و از اين قبيل خيلي الان نميتونه برات كاربردي باشه

به دوستاني كه اين رشته هارو خوندن بر نخوره

خودم دوتا ليسانس و يه فوف ليسانس دارم

ولي واقعيت جامعه الان هميني هست كه گفتم

طراحي لباس ميتونه رشته پولسازي باشه برات

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

هر کاری می خوای بکن ولی درستو بخون. آرایشگری و هنرای دیگه رو همیشه می شه یاد گرفت. ولی درس رو که ول کنی برگشتن سراغش سخته...و کمبود همون مدرک خشک و خالی رو بعدا احساس می کنی. زندگی فقط پول نیست.  دانشگاه چیزای دیگه ای هم برات میاره.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

درستو بخون

درس خیلی مهمه 

بعدشن وقتای ازادتو برو کلاس های هنری 

من خودم به شخصه ترجیح میدم ی مادر تحصیلکرده باشم تا اینکه ی مادر از خودگذشته و فداکاد که کمک خرجه 

در ضمن به مردا لطف کنی فکر میکنن وظیفته و خودشوت پیگیر کار و شغلشون نمیشن 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
2706