2733
2734
عنوان

زن داداشم دیوونه شده

| مشاهده متن کامل بحث + 70730 بازدید | 601 پست
دقیقا من هم به نظرم برادرتون یه چیزی گفته که زنداداشتون انقدر عصبی شده 

وگرنه آدم بیخودی این همه عصبانی نمیشه

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمام ددستای مامانم جای ناخوناش بود داداشمم رفت فیلم دیوونه بازیاشو نشون مامانم بده پریده مامانمو زده ...

داداشت وایساده اون وسط فیلم گرفته؟؟؟ یعنی زنداداشت سیم میجویده اونم فیلم میگرفته؟ 

جهان سوم به این میگنا 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
تمام ددستای مامانم جای ناخوناش بود داداشمم رفت فیلم دیوونه بازیاشو نشون مامانم بده پریده مامانمو زده ...

خانم برادرتون ، اولین بارشونه ک این رفتارها رو داشتن ؟؟؟؟؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

تا حرف طلاق اومد گفته نه شوهرمه دوسش دارم ازین حرفا....داداشم اگه طلاق بگیره خیلی بد میشه

زن سومشه این....زن داداشمم بچه دار نمیشه

مامانم گفته اگه نمیتونی بسازی جدا شو پسرم بره دنبال زندگیش

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
بعد بحث و بگو مگوهاشون  همسایشون رفته وساطت کنه زن داداشم بیرونش کرده داداشمم ک زنگ زد به ما عص ...

جویده😵یاااا خداااا. 

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

حاالا اگر تلفن خونشون زنگ بخوره 

صدا دیلینگ دیلینگ میده این خانم 

😆😆😆وای خیلی باحال گفتم😉

کاش من پتو بودم....همینجور رو تخت میموندم یکی دیگه میرفت سر کارهام😂😉😜

اگر می بینید واقعا بی دلیل وحشیه جداشن قطعا ثواب میکنید اگر نکنید داداشت براثر ایست قلبی دور از جون ناشی از حملات عصبی ازتون جدا میشه!

ببخشید تا الان مینوشتم الاان یکی جواب میدم بهتون

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

مامانتو چنگ زده؟؟؟😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
داداشت وایساده اون وسط فیلم گرفته؟؟؟ یعنی زنداداشت سیم میجویده اونم فیلم میگرفته؟  جهان سوم به ...

خب پس داداشش هم حتما ديوونه است. ک ب جای آروم کردن زنش و حفظ آبرو ک همسایه ها نشنون.. مشغول فیلم برداری بودن! 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی