2733
2734
عنوان

شیرم داره خشک میشه کمک

161 بازدید | 24 پست

اوایل زایمان شیر داشتم ولی کم کم خیلی کم شد الان پسرم 5ماهشه دوماهه شیر خشک میخوره کمتر هم سینه میخوره شیرم داره انگار خشک میشه دکتر هم به خاطر مشکل کلیه اش گفته باید شیر خودت رو بیشتر بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عزیزم فقط در ی صورت شیرت زیاد میشه ک بچه ات بیشتر از شیر خودت بخوره، بزار بیشتر از شیر خودت بخوره وگرنه خشک میشه، شیر خشک هم اگه مجبور نیستی قطع کن، قطره شیر افزا هم بخور تا ایشالا مشکلت برطرف شه

2738

من خیلی راه ها رو امتحان کردم برای زیاد شدن شیر بهترینش خوردن آبگوشت بوقلمون محلی بود واقعا محشره مشکل منو برای همیشه حل کرد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

منم مشکل تورو داشتم اما پریشب یه کاسه ابگوشت خوری حلیم خوردم چون از صبح هیچی نخورده بودم باورت نمیشه نصفه شب.سینه هام پر از شیر بود قشنگ 3روز بچمو ساپورت کرد

حلیم  اش جو گوشت شیرتو زیاد میکنه شیر تخم مرغم خوبه

آهای اونیکه ازم میسوزی...بسوز...چون نه میتونی جام باشی نه میتونی باهام باشی  
2706