2737
2734
عنوان

امروز تو باغمون دزد گرفتیم

320 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها امروز غروب رفتیم با شوهرم باغ  شوهرم صدام کرد ک بیا بریم اونور تر ی دور بزنیم ما رفتیم ماشینمون هم اونور پارک کردیم از در پشت معلوم نبود بعد ی پیکان وانت لو درمون اومد تا صدای ماشین شنیدیم دوییدیم دونفر بودن وااااایییییی خیلی وحشتناک بود شوهرم داشت میرفت سمتشان من داد میزدم دزد کمک بیاید دزد اومده بعد دیدیم داشتن میرفتن بالای ماشین ک برن بالا شوهرم دعوا کرد باهاشون همه جمع شدن اومدن یاره گرخیده بود من داشتم میرفتم بزنمش ک همسرم نگهش داشت اخه کلی وسایل باغمون بردن و ی سگ دوبر من داشتم اونم بردن خیلی اتیشی بودم ک یارو گفت ما کاری نداریم ب باغتون داشتیم میرفتیم بالای ماشین ت ر ی ام بکشیم یارو گفت من حلالت نمیکنم سیدم  نمیبخشمت فاطمه زهرا جوابتو بده بچه ها نفرینی کرد خیلی ناراحتم ولی خب کسی ک میاد جلو در باغ داشت فرمون میداد ک دم دست پارک کنه دزده دیگه😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا نمیشد شما نری بزنیشون  

از نفرینشون نترس به دعای گربه سیاه بارون نمیاد کسی هم نمیره بالای ماشین تریاک بکشه همشون همینو میگن   فقط یه سوال خیلی بی ربط بپرسم

سگ رو که میذارین تو باغ کی هر روز بهش غذا میده؟

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  
2740

مادر بزرگم هروقت میره سر باغش اول بلند یا الله میگه که کسی هست خودش بره بهش ی بار گفتم چرا اینو میگی 

گفت که شاید ی نفر اومده میوه بخوره اینو میگم که بره 

دل گنده باشیم گاهی😊

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
مادر بزرگم هروقت میره سر باغش اول بلند یا الله میگه که کسی هست خودش بره بهش ی بار گفتم چرا اینو میگی ...

بابا دل گنده بودن ب این ک کل ویلاتو زحمت بکشی کابلاتو ببرن کلید پیریز رو ببرن لامصبا نمیان میوه ببرن ک وسایل ویلا رو میبرم چادر کابینت فرقشون سگ فرش مبل

بابا دل گنده بودن ب این ک کل ویلاتو زحمت بکشی کابلاتو ببرن کلید پیریز رو ببرن لامصبا نمیان میو ...

خب از این قفلای ضد سرقت بزنین 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦