2737
2734
عنوان

بيايين گيس و گيس كشي 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 140 پست
[QUOTE= 60054478 ]عوداااااااااااااااا🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️💪💪💪👊 ...

😑😑😑😑باشه غودااااااااااا😅

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
دلم برای خانوادم تنگ شده😭😭😭😭برای داداشام زنداداشم😭😭😭😭دلم میخواد همسرم طوریش نشه دلم میخواد ا ...

چرا عزيزم مگه همسرت چيشده 🌸🌸🌸

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم برای خانوادم تنگ شده😭😭😭😭برای داداشام زنداداشم😭😭😭😭دلم میخواد همسرم طوریش نشه دلم میخواد ا ...

خدايي داري كه تا اراده كنه همه چي درس ميشه توصل كن به خدا و توكل كن به وجودش❤️

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
2728

اژدهااااااا وارد میشود 

😈😈😈😈😈😈😈😈😈

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
بیا جلو تا گیساتو بکشم ادب شی از این حرفا نزنی😈

گیس ندارم دم دارم 😺

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
ولی خداییش نمیدونم چرا سرم خارش گرفت😂😂😂 بخدا عصر حموم بودم🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
بنده یک پیام اخلاقی دارم شنوندگان توجه فرمایید 📢 لطفا برید تایلند عشق و حال کنید و مریضی بگیرید، ب ...

روباهه زشته😐😐😐😐بيا دعوا كنيم

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2738
بنده یک پیام اخلاقی دارم شنوندگان توجه فرمایید 📢 لطفا برید تایلند عشق و حال کنید و مریضی بگیرید، ب ...

این تایلند و از کجا دراوردی کلک؟😌

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
من دلم گرفته😢😢😭😭😭😭😭😭😭

بیا بده من بازش کنم 🤕نبینم غمتو !!!

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
این تایلند و از کجا دراوردی کلک؟😌

تاپیک های قبلیش 😁

گویا روغن فیک باعث التهاب برخی نقاط میگردد.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

هركي يه عقيده داره ديگه بخدا هيچ كس نميتونه نظر يكي و تغيير بده چه بهتر كه سكوت كنيم

2706