2737
2739

مامانا میشه جنین تو شکم طوریش بشه اما نه درد داشته باشه نه خونریزی؟

من چند قطره لکه بینی قهوه ای تیره داشتم که قطع شد. قبلش زیر دلم گاهی لرزش حس میکردم که فکرکنم برای جنین بود اما بعد لکه بینی دیگه حس نمیکنم...البته نه درد دارم نه خونریزی هیچی...

حالمم عادیه و  خوبم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیز نگران نباش ، مگه ماهی یه بار نمیری پیش دکترت که چک بشی ؟؟؟

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   

جاری من بچش پی پی کرد درد نداشت و لکه دید توهم فردا برو پیش دکتر ان شاءالله که چیزی نیست

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
2738

ببین عزیزم

اگه میخوای یه بارداری راحت و بی مشکل داشته باشی بهتره انقدر ریز نشی

هرچی بیشتر فکر کنی و دنبال مشکل بگردی وضعت بدتر میشه

بذار همه چی روال عادی خودش رو بگذرونه

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
2706