2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن اخه دعوا چرااااا.....فقط کنجکاوی هس......

آره دعواش به نظر منم بیجاس. ولی تا حالا که اینجوری بوده. ایشالا این دفعه نمی شه.

یکی داره و یکی نداره. اونی که داره هم معمولا زحمت کشیده. یا کار کرده یا درس خونده. در صد کمی هم مثلا ارث پدر بهش رسیده که اینم گناهی نکرده خب.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
راننده تريلي روزي سه تا بار داخل شهري ميبره كرايه هر بار ٣٥٠-٤٠٠ميشه روزي نرمالش١٠٥٠-١٢٠٠تو طول ماه ...

خدا بیشتر کنه.....ماشینم از خودتونههه.......ادم ماهی ۲۰ تومن داشته باشه زندگیش خیلی راحته نه؟؟

این تاپیک تا جایی ادامه پیدا می کنه که یکی بیاد یه درآمد زیاد بگه...بعد از اون عده ای سعی می کنن مچ ...

حتی عده ایی نمیگن واسه اینکه دل کسایی ک ندارن نسوزه و ی وقت نشکنه

خواهش میکنم منو لایک نکنین😭😭 (بجز مواقعی ک خودم میگم😊)
2738
خدا بیشتر کنه.....ماشینم از خودتونههه.......ادم ماهی ۲۰ تومن داشته باشه زندگیش خیلی راحته نه؟؟

ماشين مال خودشه اما گفتم خرج ماشين زياده سالي١٢نيليون پول لاستيك،بيمه٣٥٠٠ميليون،خرابي وگازوييل وغيره هم هست اما دركل خوبه كرايه خونه نميديم راحتيم اما درامد زياد باشه زياد هم خرج ميكني 

بابای من مرغداری داره یعنی  داشت همه زندگیشو گذاشت رو مرغداری انقد وضعش خوب بود الان دیگه هیچی ...

واسه همینه ک اصن روو درامدش حساب نمیکنیم......یه دوره سود یه دوره ضرر‌.......جز مرغدارایه قدیمی ک از قدیم بودنو دیگه ریشه دار شدن اونا وضعشون عالیه ولی جدیدیا هیچییی

دوستان اينم بگم كلي تريلي خرج داره به هرحال هر كاري ضرر وسود خودشو داره

اره دیگه مسلما خرج و مخارجش ب اندازه درآمدشه داریم تو فامیل ماشینشون یه قطعش خراب شد همون قطعه نزدیک ۲۰ تومن افتاده براش دقیقا درامد یه ماهش ان شاءالله ک کارتون پر برکتر از اینه ک هست بشه😍

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

متغیره 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706