2737
2739

خیلی آمارت درست نیست عزیزم

ولی درکل هرکی وضع مالیش خوب باشه بیشتر ب فکر سلامتی و جسم و روحشه

تهرانم خب بیشتر ب این مسائل اهمیت میدن

هرکی ریپلی منفی کنه بدجوری جوابشو میدم!من دیگه جیدای سابق نیستم.اینجام نی نیسایته سابق نیست!💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فکر میکنم ابش خوبه. پوستشون خوبه. من تو تبریز هم خوشگل زیاد دیدم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738
خیلی آمارت درست نیست عزیزم ولی درکل هرکی وضع مالیش خوب باشه بیشتر ب فکر سلامتی و جسم و روحشه تهران ...

ببخشید مثلا وضع مالی خوب باشه چیکار میکنن؟

بگو‌ منم یاد بگیرم پولامو خرج‌کنم خوشگلتر بشم😂

عزيزم 

ميكاپ 

من چند تا از بهترين 

پانسيون هاي تهران بودم 

براي مدت طولاني 

يكيش مثل اوين 

همون دختر خوشگل هم بودن 

ولي تا وقتي ارايش بود 

اون هايي كه ارايش ساده داشتن 

لوازم ارايشي شون برند بود و معجزه گر 

البته منظورم به همه نيس 

جبهه نگيريد اكثريت 

به خودشون میرسن بهترین کرم ها رومیزنن بهترین خوراک رو دارن ماشالله وضع پولیشونم خوبه جوش نمیزنن

حالا ماچی میریم میگردیم یه کرم ارزون پیداکنیم که پول نداریم هی مراعات میکنیم تا وسط ماه پول کم نیاریم 

برام دعا کنید مامان بشم😭

تهران درسته آلودگیش زیاده

ولی پوست من و فامیل و اشنا وقتی میریم تهران خیلییی خوب میشه

هم نرم میشه هم سفید تر میشه

نمیدونم چرا تهران آب و هواش اینجوریه

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

گذشته از این که تهرانیا خیلی خوبن(  )، من فرق خاصی بین تهرانیا و بقیه ی شهرا ندیدم. پوست به ژنتیک بستگی داره و مراقبت. شاید کسایی که شما دیدی به هر حال امکانات و اطلاعاتشون در مورد پوست و مراقبت از پوست بیشتر بوده.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706