2733
2734
عنوان

بسه غم وغصه بیاید جدیدترین سوتی لفظی که دادید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 4253 بازدید | 141 پست
من اومدم به برادر شوهرم بگم رفته بودم خون بدم کفتم رفته بودم ک و ن بدم     جلو 2 تا شوهر ...

واقعا وحشتناکه

محو شدم   

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
من اومدم به برادر شوهرم بگم رفته بودم خون بدم کفتم رفته بودم ک و ن بدم     جلو 2 تا شوهر ...

من اسكرين چت اينو تو اينستا ديدم:/

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند شب پیش باشوهرم و پسرم داشتیم میرفتیم بیرون توی کوچه تو ماشین بودیم کوچه هم چند نفر آشنا بو ...

😂😂😂 

ما هم یه شب داشتیم میرفتیم خونه یکی از اقوام مهمونی ،کوچکشون تاریک بود ،سر کوچه یه گربه دیدیم  افتادیم دنبالش با صدای بلند داد میزدیم محید ،مجیــــد ، ما بدو گربه بدو  اخرشم وسط کوچه دیدیم یه عده خانوم و اقای شیک پوش پشت در منتظرن و با تعحب دارن مارو نگاه میکنن 😂

واااای من خیلی کم سوتی میدم اما سوتی هام فاجعه س.

نه ماهم بود اژانس گرفتم بیام خونه بابام.راننده خیلی بد رانندگی میکرد و از روی سرعت گیر ها میپرید.عصبی شدم توی دلم فحشش دادم و داشتم با خودم می گفتم اصلا حالیش نیست من حامله م.همون موقع رسیدم خواستم بگم همین کنار پیاده میشم گفتم همین بغل حامله میشم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قیافه مرده عاااااالی بود.😎😋😄

😍دخترم😍دنیامه😊
2731

بچه ها من خوابگاهی بودم 

فک کنم میخاستیم پنکیک درست کنیم خوابگاه 

یکی از دوستام اومد بگه شیرو بریز تو کاسه ش و ک جابجا شد ما زدیم زیر خنده جمعم خیلی پایه بود

بعد این خیلی بچه مثبت بود هممممیشم از این سوتیا میداد خلاصه دعوامون کرد گفت بی جنبه ها بسه دیگه 

بعد خاست همون جمله رو تکرار کنه باز اشتباه گفت ایندفه دیگه پاچیدیم از خنده 

داستانی بود سوتیای دوستم 😁😁😁😂

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
اومدم ب دوستم بگم دختر عمم عروسیش عکسشو ب همه میداد. گفتم دختر عمم تو عروسیش ب همه داد 😩😩😩😭😭😭 ...

😄😃😃😃😃😃😃

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
😂😂😂فازت  چی بود  ترکیدم  از خنده😂😂😂

حالا به دخترعموم نوشتم لفظی بود دیگه نوشته اون بدرک مهدی مرده ازخنده میگه دختره هی اومده میگه پسرعمو تخمم دارید؟تخمم بدید...بمن چه اونا منحرفن؟هی باید میگفتم تخمه ام؟

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
واااای من خیلی کم سوتی میدم اما سوتی هام فاجعه س. نه ماهم بود اژانس گرفتم بیام خونه بابام.راننده خی ...

وااای😂😂اگ حامله نبودی  مطمعن باش  همون بغل حامله ات میکرد😂😂دوراز جونت

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
من باشم تا آخر عمر باهاشون قطع رابطه میکنم خخخخ دهنت سرویس

واااای تا 3 ماه ندیدمشون...اخر پدرشوهرم پشت تلفن گفت دخترم ول کن اون حرفوووو.

دوباره داغ دلم تازه شد...،فهمیدم یادشونه

حماقت یعنی  صادق بودن با کسی که سیاست دارد  
واااای من خیلی کم سوتی میدم اما سوتی هام فاجعه س. نه ماهم بود اژانس گرفتم بیام خونه بابام.راننده خی ...

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2706