2737
2739
عنوان

بسه غم وغصه بیاید جدیدترین سوتی لفظی که دادید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 4253 بازدید | 141 پست
😂😂😂منکراتی  حرف  زدیا

حالا من ازهمه کوچیکتر بودم خالم هی چپ چپ نگا میکرد.باز تکرار کردم البته حالت بهم بخوره ام باطله گف خب بسه.خفه شدممم

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این سوتی لفظی نیس ولی میگم

من شوهرمو تو خیابون از زبون بچه ها بابا صدا میکنم..دیروز خاستم از دستفروش چیزی بگیرم شوهرم اونورتر ولیساده بود صداش کردم بابا بیا ببین این خوبه تا اوند جلو یارو گفت اااا ماشالله چه خوب موندین منو شوهرم با تعجب نگاه هم کردیم یارو گفت مکه بابات نیس قیافه من 😐😐😐قیافه شوهرم😡😡😡😡 یارو هم مث گبجها میگفت خودت گفتی بابا😐

بعد هم شوهرم به مسخره تو جواب یارو گفت نمیخواد بخری هروقت شوهر کردی با شوهرت بیا بخر😭😭😭😭

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫
2731

يه بار از طرف دانشگاه من و خواهرم رفتيم اردو بندر انزلي

وقتي برگشتيم شهر خودمون تو ترمينال يه آژانس گرفتيم اومديم خونه خيلي خسته بوديم راننده آژانس گفت دخترم چرا اينقدر خسته هستين از كجا اومدين

خواستم بگم بندر انزلي گفتم از بنزلي اومديم واي خواهرم از خنده نميتونست پياده شه

از اون سال به بعد كل فأميل بندر انزلي رو بنزلي ميگن

من اومدم خير سرم كوسينوس رو مخفف كنم مث ماشين حساب بگمش وسط يه ايل آدم بللللند خطاب به دختر خالم كه ...

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

به دختر خالم گفتم چرا اینقدر لباست گشاده. مامانم اومد بگه آخه این چاقه باید گشاد بپوشه گفت آخه این گشاده لباس گشاد هم میپوشه 😁😁

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#

اومدم ب دوستم بگم دختر عمم عروسیش عکسشو ب همه میداد.

گفتم دختر عمم تو عروسیش ب همه داد 😩😩😩😭😭😭😭😭😭😭

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2738

چرا همه چي واس من مجازه پس😂😂😐

فيلترشكن و اينارم راحت ميگم كه😂

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
اینا که چیز مهمی نبود که خودتونو ناراحت میکنین. دوست خاله من وسط یه سوپر مارکت معروف جلو جمعیت شیر ...

😂😂😂😂😂

یبار یکی از فامیلامون میخاست بوه من صبح سر شیر خوردم به جا ش ک گفت😂😂😂

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند، تدبیر ب تقدیر خداوند نماند
وای خیلی بد گفتی 😲

خيييلي😑

در دم محو شدم😫

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
2706