2733
2734
عنوان

خانما شوهراتون قبلا دوست دختر داشتن؟ چطور کنار اومدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80585 بازدید | 708 پست
سوالمو جواب ندادین .. اکر رابطه ی ... داشتن چی؟ بگذریم؟

ديگه طرف ميگه نداشتم شايد ما اونموقع نتوني بفهمي ولي وقتي شناخت بيشتري پسدا كردي باز ميتوني حدس بزني داشته يا نه 

١ درصد فك كنين سركاريه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستانی که همرو باهم جمع میبندین .لطفا قبل از حرف زدن دقت کنین که قرار نبس چون شما دوست دارید یا همس ...

دقیقا. حالا بعضیا میگن اگه دوست دختر نداشته یعنی مشکلی داشته 😐😐😐 واقعا چه طرز فکری😂😂

میشه برای سلامتی خواهرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️                   
 ديگه طرف ميگه نداشتم شايد ما اونموقع نتوني بفهمي ولي وقتي شناخت بيشتري پسدا كردي باز ميتوني حد ...

خودش گفته رابطه ی جنسی داشتم، گفت فکر میدم به ازدواج میرسه

2728
عزیزم حرف شما درست .ولی همه‌ی مشاورای ازدواج و روانشناسا معتقداً اصلاً نباید پرسید یا راجع بهش حرف ز ...

خب طرف گفته رابطه جنسی توی دوستی داشتم قابل بخششه؟

منم مطمئنم که نداشته نمیتونم تحمل کنم 

من میشناسم بعضیارو ک دارن

اما زن خاک بر سرشون بخاطر زندگی و بچه شون دم نمیزنن.

مخالفم با اینکه زنه خودشو خر کنه

اون زندگی و بچه اگه ارزش داشت ک بهش خیانت نمیشد 

و میخام نباشه اون بچه و اون زندگی فیلمی و فورمالیته

عزیزم حرف شما درست .ولی همه‌ی مشاورای ازدواج و روانشناسا معتقداً اصلاً نباید پرسید یا راجع بهش حرف ز ...

نمیدونم.اما خود من واقعا نمیتونم پسری ک قبلا با زنی رابطه داشته واسه همسری قبول کنم😯یا یکی ک هرجا  بری اکثرا دخترا بشناسنش.سخته واقعا..

حتی اگه فرشته هم  باشی همیشه ی نفر پیدا میشه ک از صدا بال زدنت خوشش نمیاد.!خودتو گرفتار حرف مردم نکن""🌸"
خودش گفته رابطه ی جنسی داشتم، گفت فکر میدم به ازدواج میرسه

خب بازم نميشه در موردش زود قضاوات كني شايد حالا اينكارو كرده ولي شايد بعدا خييييلي بايند به زندگي باشه شما ممكنه الان اذيت شي ولي ممكنه ادم خيييلي خوبي باشه همينجور كه صداقت داشته و گفته بعدشم از كجا معلوم كسي كه ميگه نداشام واقعا نداشته باشه والا من كسيو ميشناسم به زنش گفته كلا دوست دختر نداشتم ولي من ميدونم زن صيغه اي داشته 

١ درصد فك كنين سركاريه!
2738

عزیزم یاد بگیر با گذشته ادما کاری نداشته باشی دوست دختر داشتن که گناه کبیره نیست واسه منکه خیلی عادیه خوب خودمم قبل از شوهرم دوست پسر داشتم 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
سوالمو جواب ندادین .. اکر رابطه ی ... داشتن چی؟ بگذریم؟

اونموقع يه مسائل ديگه اي پيش مياد 

مثل اينه كه فك كني قبلا ازدواج كرده يه بار

و امكانش هست تورو با اون مقايسه كنه

و همم اينكه بحث سلامتيش پيش مياد كه بيماري مقاربتي اينا نگرفته باشه

بستگي به خودت داره

پسری که قبل از ازدواج دوس دختر نداشته باشه یا از تظر هورمونی و جنسی و یا از نظر روحی و اخلاقی مشکل د ...

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔چه جالب

اولین باره میشنوم

با خودت #تکرار کن « امروز را متفاوت تر ازهر روز آغاز می کنم بیشتر عشق می ورزم و بیشتر امیدوار می مانم ومی دانم همه چیز مثبت از آن من می گردد» { خداوندا سپاسگزارم 
2706