2737
2739

بچه ها چند روز پیش تولد شوهرم بود 

امروز دیدم تو جیبش از این کارت هدیه تولده.

به اسم شوهرم.

میتونم بزنگم به بانکش بپرسم بنام کیه؟؟؟؟

یانه؟؟؟؟

میخام ببینم دختر داده یا پسر😢اخه کلامی راجبش باهام حرف نزد اصلا بهم نگفت...

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...
بهترین کارمند بانک اینجا خود شوهرته  از خودش بپرس . شک رو از دلت دور کن هر زنی با نگاه در چشم ...

اون که کلا دروغ میگه...

فک کن یه درصد خودش بگه دوس دخترم داده 😏

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو این شرایط بهترین کار اینه که اگه رمزشم داری ببری خرجش کنی اگه همسرت پیگیر پول تو کارت شد معلومه شخص اشنا ومحرمی داده اگه پیگیر نشدو خودشو زد به بی خیالی قطعا نامحرم دادهکه جرات نداره پیگیرش بشه😁😁

عزیزم نه نمیشه اصلا نمیتونی پیگیرش کنی فقط اگه تو اون بانک آشنا داشته باشی می‌تونه کمکت کنه

یه بانک دیگه اشنادارم حیف 

2738
😑شاید خونواده ش دادن نه بانک به شما نمیگه بنام کیه

نه بابا مامانش اصلا خب  نداشت تولدش بوده

تو این شرایط بهترین کار اینه که اگه رمزشم داری ببری خرجش کنی اگه همسرت پیگیر پول تو کارت شد معلومه ش ...

اوه نه بابا این قدر پررو عه که هرکی داده باشه  پیگیر  میشه ...

بعدم اصلا ب من نگفته که از تو جیبش دیدم ...رمزشم که ندارم 

اوه نه بابا این قدر پررو عه که هرکی داده باشه  پیگیر  میشه ... بعدم اصلا ب من نگفته که از ...

پس کارتو سر به نیست کن چون بهتم نگفته نمیتونه دنبالشو ازت بگیره مبلغ داخل کارت اصلا مهم نیست من باشم تو همچین شرایطی قطعا کارتو سر به نیست میکنم و هیچوقت حتی صد سال دیگه نمیگم من اونکارو کردم، حدااقل دلم خنک میشه

پس کارتو سر به نیست کن چون بهتم نگفته نمیتونه دنبالشو ازت بگیره مبلغ داخل کارت اصلا مهم نیست من باشم ...

اخه برام مهمه که کی بهش داده 😢

ولی فردا صبح یا امشب همین کارو میکنم.... 

بگه دست توعه خندم میگیره بلدم نیستم نقش بازی کنم😤😤😤

استارتر شوهر من بانکیه ازش پرسیدم میگه آره میشه فهمید صاحب حسابی که کارت هدیه ازش صادر شده به نام کی ...

جدی؟؟؟

مرسی گلم...

چی بگم؟؟؟باید حضوری برم یاتلفنی هم میشه؟؟؟!

چی بپرسم؟؟شماره حسابو فقط بدم؟

اخه برم مهمه که کی بهش داده 😢 ولی فردا صبح یا امشب همین کارو میکنم....  بگه دست توعه خندم می ...

اگه یکم شک داری امشب کارتو بردارو فردا ببر پیش اون اشناتون که تو یه بانک دیگس ببین دوستی همکاری توی اون بانک که کارت صادر شده داره یانه بگو برات مهمه، بعدش اگه فهمیدی و شخص مورد داری نبود کارتو برگردون سرجاش یا بنداز زیر تخت یا ته کیفش ( الکی مثلا اونجا بوده پیداش نکرده ندیده)، تو این فاصلم هرچی پرسید انکار کنو بی خیال باش تا میفهمی داستان چیه، اگه به جواب خودش شک داری این تنها راهه چون حتی بگه خواهرم داده شاید بگی باورم شد ولی ته دلت همش حالت بده

2706