2733
2739

سلام دوستان لطفا دادنپزشکی کودکان خوب که طرف قراداد بابیمه نیروی مسلح باشه لطفا درتهران معرفی کنید.که با بیهوشی هم انجام بده.

ممنون

درمانگاه محمد رسول الله تو حد فاصل بهارستان و میدان شهدا عالیه ولی نمیدونم با بیهوشی انجام میدن یا نه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

یکی از بهترین مراکز دندونپزشکی کودکان مرکز تخصصی دندانپزشکی امام خمینی هست تو میدون ولیعصر بلوار کشاورز اوایل فلسطین شمالی که فکر کنم‌مال سپاه یا ارتشه. کارشون هم عالیه 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلینیک خورشید تو بزرگراه ستاری هم طرف قرارداد نیروهای مسلح هست هم دندانپزشک اطفال داره

ولی نمیدونم بیهوشی داره یا نه

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
2731

دخترم دوسال و نیمشه شش تا ازدندوناش خراب شده دکترگف اگه درست نکنم باید کشیده بشند.

من شهرستانم میخوام بیام تهران لنجام بدن.اینجا بیمه رو قبول نمیکنند که با بیهوشی انجام بده.

چون دخترم کوچیکه همکاری نمیکنه باید بابیاوشی باشه.

2738
بچه منم 5 سالشه و 6 دندونش مشکا داره اخر ماه نوبتشه کدوم شهرستانی

اهواز

حالا اگه بزرکتربودمیمونددکترهای طرف قراداد هم میدیدندانا میگن چون کوچیکه باید بره بابیهوشی که هیچکدوم انجام نمیدند

نه عزیزم من بیمه دانا هستم. فعلا غمم گرفته. یکم توثیح میدین چجوریه دخترتون درد داشت  چطوری ...

نه اصلا درد نداده.شما که دیگه مطب خصوصی رفتید مطمعن کاراونا بهترهم هست.اول دکتربابچه صحبت میکنع.بعد با ژل بیحس میکنه دهنش کارشو انجام میده.اصلا نگران نباش.هیچ دردی نداره.حتما بعد کاردکتر یه جایزه اگه خود دکترنمیده شمابراش بگیرید بدید به دکترکه بهش بده دفعه بعدبرا دندون های بعدیش هم بیاد.دخترم بخاطرجایزه میگفت کی نوبتم میشه دوباره

2706