2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته

195 بازدید | 23 پست

امشب خیلی دلم گرفته چرا خدا یه نظریم به من نمیکنه بچه م پارسال سقط شد دیگه نیومده تو شکمم خیلی سخته برام هر فیلمی که درمورده بچه میده یا زنه حامله س یا سقط,کرده سیر میشینم آبغوره میگیرم چرا نمیشه چراااااا

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن

برام دعا کنید آروم شم جاریم با من حامله شد چند شب پیش تولد پسرش بود اما بچه من...

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشالله خدا یدونه خوشگلشو بهت میده😘

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
2738

[QUOTE=60041253]مشکلت چیه که باردار نمیشی؟[/QUOTE کم تحرکیه اسپرم و عفونت قارچی مزمن که یه ساله خوب نمیشه خب چرا اون سری حامله شدم

[QUOTE=60041346]عزیزم ناراحت نباش تاچند وقت دیگه ام او ددل تو یه نی نی میاد اگه سقط داشتی دکتر برو تا مشکل حل بشه ند ...[/QUOTEنذرم کردم 

[QUOTE=60041253]مشکلت چیه که باردار نمیشی؟[/QUOTE کم تحرکیه اسپرم و عفونت قارچی مزمن که یه ساله خوب ...

عزیزم پیش یه دکتر خوب برو و تحت نظر باش،دلیل سقطت چی بود؟

خوش اومدی مامانی،قدمت رو جفت چشای منو بابایی
عزیزم پیش یه دکتر خوب برو و تحت نظر باش،دلیل سقطت چی بود؟

یه چیزی,بلند کرد از پله آوردم بالا زیادم سنگین نبودندونستم

منم همزمان با دوتا دوستم و عروس عمم و دختر داییم

حلمله بودم

تولد بچه همشون گذشته

من هنو نگران سنوام

قسمت هرکی یه جوره

ایشالله زود باردار شی

واسه مام یه جا عوضش در میاد

2706