2733
2734
عنوان

چقد قشنگه

53 بازدید | 39 پست
ﭼﻪ ﻗﺸﻨﮕﻪ : ﺷﺐ ﻋﺮﻭﺳﯽ : ﻋﺸﻘﺖ : ﻫﻤﻮﻥ ﭘﺴﺮﯾﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﺘﻪ . ﻫﻤﻮﻧﯽ ﮐﻪ : ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﺎﺯﺗﻮ ﻣﯿﮑﺸﯿﺪ . ﺣﺎﻻ ﮐﻨﺎﺭﺕ ﻭﺍﺳﺘﺎﺩﻩ . ﯾﻪ ﮐﺖ ﺷﻠﻮﺍﺭ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻫﻢ ﺗﻨﺶ ﮐﺮﺩﻩ : ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺧﻮﺷﺘﯿﭗ ﺷﺪﻩ ! ﮐﻪ ﺩﻟﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ : ﺗﺎ ﻓﺮﺩﺍ ﻧﮕﺎﺵ ﮐﻨﯽ ! ﺑﺎﻭﺭﺕ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺍﺻﻼ!! ﺑﺎﻭﺭﺕ ﻧﻤﯿﺸﻪ ! ﺩﺍﺭﯼ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺮﺩﯼ ﻣﯿﺸﯽ ! ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻘﺸﯽ . ﺩﺍﺭﯼ : ﺧﺎﻧﻮﻡ ﺧﻮﻧﺶ ﻣﯿﺸﯽ . ﺩﺳﺘﺘﻮ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ : ﻣﯿﺎﺩ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﺖ ﻣﯿﮕﻪ : ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻧﺮﻗﺺ ! ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ! ﺧﺎﻧﻮﻣﻤﻮ ﺑﺪﺯﺩﻥ !! ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﯽ : ﺗﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺁﻗﺎﯼ ﺧﻮﺷﺘﯿﭙﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎﺱ ! ﮐﺴﯽ ﺟﺮﺍﺕ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ! ﻧﺰﺩﯾﮑﻢ ﺑﺸﻪ .. ﺍﻭﻧﻢ ﻣﯿﮕﻪ : ﺩﺭﺳﺘﻪ . ﻭﻟﯽ : ﻧﺮﻗﺺ ﭼﺸﻤﺸﻮﻥ ﻫﯿﺰﻩ !! ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﯽ : ﯾﻪ ﺷﺒﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﺤﻤﻞ ﮐﻦ . ﺍﻭﻧﻢ ﻣﯿﮕﻪ : ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ !! ﻧﺒﺎﯾﺪ ! ﺭﻗﺺ ﮐﻨﯽ ! ﺑﺸﯿﻦ ﺳﺮ ﺟﺎﺕ!!! ﻣﯿﮕﯽ : ﺗﺎ ﺣﺎﻻ : ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺑﺎ ﻣﻦ : ﺍﯾﻦ ﺟﻮﺭﯼ ﺣﺮﻑ ﻧﺰﺩﻩ ؟ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺑﺎﺭﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﺎ!!! ﺍﻭﻧﻢ ﻣﯿﮕﻪ : ﻣﻦ : ﺑﯽ ﻏﯿﺮﺕ ﻧﯿﺴﺘﻢ!! ﻣﺜﻞ : ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﺣﻤﻘﺖ !! ﺍﯾﻦ ﺟﺎ : ﺧﻮﻧﻪ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﺎ!!! ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ!! ﺗﻮ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﯽ : ﺧﻔﻪ ﺷﻮ ! ﺑﺎﺑﺎﯼ ﻣﻦ ﺍﺣﻤﻘﻪ ؟ ﺟﺪ ﻭ ﺁﺑﺎﺩﺕ ﺍﺣﻤﻘﻦ!! ﺑﺎ ﺍﻭﻥ : ﻣﺎﺩﺭ ﺑﯿﺸﻌﻮﺭﺕ!!! ﺍﻭﻧﻢ : ﯾﻪ ﺳﯿﻠﯽ ﻣﯿﺰﻧﻪ ! ﺗﻮ ﻫﻢ : ﻟﻘﺪ ﻣﯿﺰﻧﯽ ! ﺗﻮ ﺳﺎﻕ ﭘﺎﺵ !! ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻋﺮﻭﺱ : ﻣﯿﻮﻓﺘﻦ : ﺭﻭ ﺩﺍﻣﺎﺩ ! ﺣﺎﻻ ﻧﺰﻥ ! ﮐﯽ !ﺑﺰﻥ!!! ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺩﺍﻣﺎﺩ : ﻣﯿﻮﻓﺘﻦ : ﺭﻭ ﺧﻮﻧﻮﺍﺩﻩ ﻋﺮﻭﺱ !! ﺣﺎﻻ ﺑﺰﻥ ﮐﯽ ﺑﺰﻥ!! ﻭ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺷﺪ ﮐﻪ : ﻋﺮﻭﺳﯽ : ﺑﻪ ﻓﻨﺎ ﺭﻓﺖ!!! چیه؟! عروسی خودمه دوست دارم وحشیانه تموم شه!!! 😊😊😊😊😊
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مینا با منی؟ نه دم به تله ندادم هنوز
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست
2706