2733
2734
عنوان

عرق هاي گياهي رو چطور ميخورين حالتون بد نميشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 54 پست
این مطلبو از سایت بیتوته کپی کردم درباره نعنا عرق نعناع ضد نفخ است و می‌تواند باعث کاهش درد معد ...

نه عزيزم عرق نعنا رو براي نفخ داده 

كاسني براي گرما فكر ميكنم 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نعنا که خوبه.کاستی‌ها من می خورم نفس نمی کشم بعدشم اب میخورم

نه نعنا بدتره 

كاسني بهتره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
نه عزيزم عرق نعنا رو براي نفخ داده  كاسني براي گرما فكر ميكنم

آهان پس جدا جدا باید بخوری

من یه پیشنهاد دارم اگه عرق نعنا حالتو بد می کنه

بذای رفع نفخ از نعنا خشک و نعنا تازه استفاده کن

خودتو زجر نده.

مهم خاصیته

یه بار برای من عرق زنیان برای نفخ تجویز شده بود 

پس اینو بدون داروی گیاهی رو میشه جایگزین کرد.

اگه خیلی نفخ داری گوشت گاو نخور

و خیلی چیزای دیگه که میشه با خوردن یا پرهیز جایگزین کرد.

هنوزم معتقدم عرق نعنایی که خریدی مورد داره😜چون عرق نعنا بدمزه نیست

اما من وقتی مسمومیت دارم اگه بخورم طعمی که توی گلوم از عرق نعنا می مونه تهوع آوره

2731
آهان پس جدا جدا باید بخوری من یه پیشنهاد دارم اگه عرق نعنا حالتو بد می کنه بذای رفع نفخ از نعنا خش ...

ممنونم ازت عزيدم 

حتما مارك عرقش خوب نبوده 

يكي ديگه ميگيرم

مررريي

شما باس ا‌ول نیت کنی ،همینطور نمیشه،مراتب داره

😂😂😂

2740
چرا عکس پروفایل میذارم تایید نمیشه:||||||| 

چون بايد اول نيت كني😂😂

۲۰۶تیپ پنج ،سفید،۹۵،فنی سالم بی رنگ،۱۸هزار تا کارکرده،کسی خواس بگه:\.

رد دادي😂😂

ريپلاي اينجورب نميكنن كه 

هركسي رو خواستي ريپلاي كني پايين كامنتش ي فلش داره 

اونو بزن بعد براش بنويس

این سوسول بازیا چیه باو ،یه لیوان دوغ مشک بزن بدن،قشنگ حال میای همه رو میشوره میبره. ۲۰۶ د ...

چي ميگي اصلا😂😂😂

2706