2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدون انقلاب پاساز انقلاب اونجا لباس مجلسی داره همین قیمتاس

چرا اتفاقا دیدم در حد 250و 200و اینا ولی خب از این مدلهایی که دوست ندارم یه مدلهایی را دوست دارم اکثرا تو ایستا تا یه تومن قیمتش ولی خب بودجم نمیرسه ولی خب تا 500هم شاید بشه حور کنم ولی بالاتر نه

دختر خواهرم یه لباس دوخت باورت نمیشه نه مدل خاصی داشت نه پارچش انچنانی بود حدود 300براش تموم شد که ت ...

واسه همین میگم باید بدوزی دیگه گذشت اونموقع ها ک با 300 میتونستی لباس مجلسی بخری

خواهش میکنم منو لایک نکنین😭😭 (بجز مواقعی ک خودم میگم😊)
چرا اتفاقا دیدم در حد 250و 200و اینا ولی خب از این مدلهایی که دوست ندارم یه مدلهایی را دوست دارم اکث ...

به قول دوستمون باید بدی اون مدلو بدوزن 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
2738

بروپاساژجعفری عبدالرزاق 

این قیمتهاپیدامیشه

خوب بایدبگردی

من یکبارشانسی یک مغازه میخاست جمع کنه لباسی که همه جامیدادن 650راگرفتم 300به خواهرم میگفتم گرفتم300باورش نمیشدمیگفت عجب شانسی داری

انجابعصی این مدلهاراهم ازروشون کپی میکنن ومیدوزنن یعنی توجه کننی توی تفاوت قیمتهامتوجه میشی دوختش دوخت اصلی نیست 

توی یک دالون هم هست تومیدان امام علی انجاهم هست ولی توپاساژجعفری بهتره