2737
2734
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنیدختمم ناتموم نمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 27 پست
بیستا رو حتما میتونی بخونی؟ممنونم گلم منم واست دعامیکنم ودعای یستشیرمیخونم ک اسما خداست و ان شاالله ...

اره عزیزم  میخونم  الان یکیش رو خوندم

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
مرسي الان دارم ميخونم واستون دعا كنيد به حق اين شبايه عزيز شوهرم عاقل و عادل و صالح بشه خيلي ناراحتم ...

چشم عزیرم حتما خداکمکت بکنه گلم سوره مزمل بخون روی اب هردوتون بخورید مهرتون بهم زیادمیشه ان شاالله اونم عاقل بشه

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکی میخونم گلم التماس دعا🌹

ی دنیاممنونم دعاگوتم عزیرم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
2728
چشم عزیرم حتما خداکمکت بکنه گلم سوره مزمل بخون روی اب هردوتون بخورید مهرتون بهم زیادمیشه ان شاالله ا ...

مرسي از لطفتون انشالله به زودي پسرتون لباس عافيت بپوشه بلا ازش دور باشه 

براي آرامشم لطفا يه صلوات بفرستيد سپاسگذارم 

خانمها ممنونم عزیرانم خداخیرتون بده همونجوری ک منوکمک کردید خدادستتونو بگیره اگه قابل باشم دعاتون میکنم 

عزیزم منم۵تامیخونم برام دعاکن راحت باشه زایمانم وبتونم بچه هاموبه بهترین روش تربیت کنم😍😍

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
2738
من واستون خوندم تموم شد التماس دعا

ممنونم گلم منم واستون دعاکردم توی نمازشبم برای شماوهمه عزیرانیکه کمکم کردن توی ختم ان شاالله حاجت روابشید 

عزیزم منم۵تامیخونم برام دعاکن راحت باشه زایمانم وبتونم بچه هاموبه بهترین روش تربیت کنم😍😍

ممنونم دوست خوبم ان شاالله سردست خیر وب مبارکی باشه زایمانت واست صلوات فرستادم 

بیستا رو حتما میتونی بخونی؟ممنونم گلم منم واست دعامیکنم ودعای یستشیرمیخونم ک اسما خداست و ان شاالله ...

بیست سوره  فتح که قولش رو بهت دادم  خوندم

ان شالله حاجت روا  بشی

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
بیست سوره  فتح که قولش رو بهت دادم  خوندم ان شالله حاجت روا  بشی

قبول باشه عزیزم منم دعای یستشیروخوندم واستون کلی دعات کردم ان شاالله حاجت روابشی خانمی