2737
2734
آیامنظورتون این هست که تعدادروزهای پریودی کم بشه؟ خب بله من بودم من تا۵سال تعدادروزهای پریودم هفت ر ...

من همیشه پریودی هام خونریزی وحشتناک داشتم سه روز بعد سه روز خیلی کم میشد ولی الان چهار ماهه خونریزیم در حد لکه وقتی اتو یا کیسه اب گرم میزارم خون میاد اگه نزارم در حد همون لک میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یه هفته پیش سه روز ترشحات قهوه ای داشتم الان هم نوک سینم میسوزه بی بی زدم منفی شد میترسم سرطان ب ...

ترشحات قهوه ای ازواژن؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
من همیشه پریودی هام خونریزی وحشتناک داشتم سه روز بعد سه روز خیلی کم میشد ولی الان چهار ماهه خونریزیم ...

منم اولین باری که خونریزیم کم شد همین جوربودم وبعدش هم تاحالا فقط درماه سه روز پریودم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
آره فکر کردم پری شدم ولی قطع شد نبودم

مطمئنی لانه گزینی نبوده؟

شمامتاهلی؟

اها نه بنظرم نشونه بارداریه چون من خوندم اگه لک بینی داریو سینت درد میکنه این یکی از نشونه های  ...

دو روز پیش بی بی زدم منفی بود خداکنه کسی مثل من بوده 

گلی میخام که درسایه اش باشم وگرنه سایه دیوار بسیار
2706