2737
2734
عنوان

🌼🌼🌼 دورهمی اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🌼🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 65654 بازدید | 6972 پست
خب چیه چجور باید انجام بدم؟

همون آزمایش بتای بارداری دگ آزمایش خون

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
من ابراز علاقه کردماااا چرا قربون صدقه نگار رفتی    

قربون صدقه شمام میرم هستی جونم🌹

باور کن عاشق همه تونم

هیچوقت حس نمیکنم ک تو دنیای مجازی دوستیم واقعا خوده دوست صمیمی هستین برام

عاشقتم هستی جوووونم😍😍😍

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگین نوزاد استیکر شما چه جوری میاد جلو 😓😓😓

تاریخ زایمانتو بزنی نی نی خودش جلو میاد

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
من ابراز علاقه کردماااا چرا قربون صدقه نگار رفتی    

حسوووووووود😏😏😏

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728

[QUOTE=60132161]من خودم ابانیم خیلی هم اروم و خوش اخلاقم.😁[/QUOTE

طالع بینیا یکم بد گفتن. یه جا نوشته بود قاتل های زنجیره ای اکثرا از متولدین آبان بودن. 😖 😨 انشالله که الکی گفتن و دختر منم مث شماآروم باشه 😉 

اها باید حتما باردار بود تا بتونی همچین ازمایشی رو انجام بدی؟ خیلی اطلاعات کمه واقعا اینجا خیلی خوب ...

آره دگ این آزمایش واسه تشخیص بارداریه

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
2740
حسوووووووود😏😏😏

خخخخخ

میگم نگارجون دو روز نشده گروهو زدی ماشاا. رفت صفحه ۸۵

انشاا. ب همین زودی تند تند باردارا و تیکرا زیاد بشن

وای نگار دوست مهربونم ممنون ک ب فکرم بودی عااااشقتم😍😍😍 اینقد خوشحال شدم ب یادم بودی

قربونت برم نرگسم مگه میشه یادت نباشم تو دوست نازنین من هستی 😍😍😍😍

قربونت برم نرگسم مگه میشه یادت نباشم تو دوست نازنین من هستی 😍😍😍😍

زنده باشی گل من

واقعا خدارو شکر میکنم ک دوستای ب این خوبی پیدا کردم💗💗💗💕💕❤

خخخخخ میگم نگارجون دو روز نشده گروهو زدی ماشاا. رفت صفحه ۸۵ انشاا. ب همین زودی تند تند باردارا و ت ...

اره دوتام مامان جدید بود

وای ینی میشه تو این ماه مبارک دل همه بچه ها مخصوصا قدیمیا شاد شه 😍😍😍

من خیلی هوس ترشی میکردم ماه اول کلی لواشک خوردم الانم گهگداری قارا میخورم بد نباشه بچم سیاه نشه 😪😪 ...

چیزای ترش سه ماه اول زیاد خوب نیس

2706