2733
2734
عنوان

آیت الله تبریزیان در شهر ری

| مشاهده متن کامل بحث + 54055 بازدید | 53 پست
عزیزم میشه شماره شاگرد ایت اله تبریزیان رو تو شهرری بهم بدی تو عکس واضح نیست

شماره نوبت دهی :09363065478 

رأس ساعت 8 شب باید زنگ بزنی و نوبت بگیری، چون خیلی شلوغ هستش ممکنه در عرض 5 دقیقه خاموش کنن گوشی رو پس راس ساعت تماس بگیر، روز های نوبت دهی : دوشنبه، چهارشنبه، پنج شنبه 

آدرس: شهر ری، میدان شهدای شاملو( فرمانداری)، خیابان رفاه، دارالشفا نرجس خاتون 

روزهای طبابت و داروخانه : سه شنبه، پنج شنبه، جمعه 

خدایا بخاطر همه چی مچکرم 💖
شماره نوبت دهی :09363065478  رأس ساعت 8 شب باید زنگ بزنی و نوبت بگیری، چون خیلی شلوغ هستش ممکن ...

ممنونم عزیزم ایشالاکه حاجت روا بشی

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

با سلام به همه اهل طب اسلامی- دکتر تبریزیان اکنون در مناطق دور افتاده به صورت سیال در حال درمان و تحقیق هستند و اکثر طبابتها را شاگردان خاص ایشان انجام میدهد. من میتونم به شما در این زمینه کمک خوبی کنم.انشاالله هیچ مریضی دیگر وجود نداشته باشد.

با سلام به همه اهل طب اسلامی- دکتر تبریزیان اکنون در مناطق دور افتاده به صورت سیال در حال درمان و تح ...

سلام عزیزم حکیم مومن تبریزیان برای بارداری خوبه؟ ؟؟

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼

عزيزم اينا همش تبليغات الكيه،همه جا هم كه شعبه دارن خداروشكر😐😐تو مشهد اون جايى كه داروهارو درست ميكرد فيلمشو گذاشته بودن كثافت خونه بود و پليس پلمپ كرده بود...يه منشى داره به اسم مددى،يكى از آشناها بهش پيام داده كه من فلان مقدار پول به فلان شماره حساب واريز كردم و برام دارو به اسم تبريزيان فرستادن ميخواستم ببينم درسته،منشى برگشته گفته خب من چيكار كنم😐 نميدونم و ...

با سلام به همه اهل طب اسلامی- دکتر تبریزیان اکنون در مناطق دور افتاده به صورت سیال در حال درمان و تح ...

میشه راهنمایی کنین منو.میخوام دوتا بچه هارو حجامت کنم آدرس میخوام واسه حجامت اسلامی ترجیحا شهرری

خدایا دلم معجزه می خواهد از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش، خدایا دوستت دارم و خدایا شکرت میان هق هق گریه هایم گم شود ... خدایا دلم معجزه می خواهد معجزه ای در حد خدا بودنت ... CafeMom Tickers
عزيزم اينا همش تبليغات الكيه،همه جا هم كه شعبه دارن خداروشكر😐😐تو مشهد اون جايى كه داروهارو درست مي ...

هرچیزی که ازش اطلاعات نداریم تبلیغات نیس

من خودم و چند نفر دیگه تحت درمان هستیم و به طرز معحزه آسایی در حال بهبودیم

اصلا پزشکی مدرن با آزمایش گفته بود کلا سالمی و هیچ مشکلی نداری درحالیکه یک عالم علایم بالینی داشتم

داروی امام کاظم ایت الله تبریزیان هم که برای سرماخوردگی استفاده میشه معجزه اس معججججججزه

2706