2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه و ده باید بدی هشتش که تموم شد دیگه

ممنون،فقط یه سوال، وقتی مثلا آش میدم بهش رو زبونش یه چیز خیلی کوچیک سفت میاد رو زبونش اونق عق میزنه که از غذا دادنم پشیمون میشم، تازگیا هم کاملا از هر جور غذایی امتنا میکنه

2740
ممنون،فقط یه سوال، وقتی مثلا آش میدم بهش رو زبونش یه چیز خیلی کوچیک سفت میاد رو زبونش اونق عق میزنه ...

چون بچه ها عادت کردن به خوردن غذاهای نظرم

اولشه به مرور خوب میشه.البته اینهایی که میگم از تجربیات بچه خواهرمه وگرنه بچه خودم5/5ماهشه

آهای اونیکه ازم میسوزی...بسوز...چون نه میتونی جام باشی نه میتونی باهام باشی  
شرمنده پرسیدم آخه دختر من ۸ماهه دوروزشه وزنش ۶۸۰۰ فکر کردم کمه...

همه میگن چرا اینقده لاغره،چرا نمیرسی بهش و..... حتی بهداشتم میگه این چه وضعشه،ولی هر ماه که میبرم متخصصش میگه عالیه، حتی گف انتظار نداشته باش از این ماه وزنش بره جلو چون آروم و قرار نداره و شلوغیاش بیشتر شده

غذا از چی شروع کردین شما؟غداشون با چه وسیله ای میکس میکنید بهتره؟ کسی بچشو غذای سفره مزه کرده؟از چن ...

من از 4ماهگی فرنی شرو کردم براش، اولش سوپشو میریختم تو مخلوط کن،ولی اللن له میکنم با گوشتکوب،من از بعضی غذاها از شش ماهگیش مزه میکردم،ولی در حد مزه،ولی دوست من از 4 ماهگی مزه میکرد