2737
2734
عنوان

کیا با دوست پسرشون ازدواج نکردن و الان راضین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3557 بازدید | 35 پست

راستش دوستم خیلی منو میخواس منم دوسش داشتما ولی نمیدونم چرا خر شدمو باهاش بهم زدم بعدشم ک بعد دو سه سال با شوهرم ازدواج کردم از زندگیم راضیم ها خداروشکر...ولی هنوزم اونو دوس دارم میگن عشق اول یه چی دیگس راسته...من اگ باهاش بهم نمیزدم با اونم خوشبخت میشدم....الانم مجرده.دلم براش تنگیده

بچه ها یک تعریفی از دوست پسر میدین لطفا

من با چند تا اقا رابطه خوبی دارم دوستی میشه گفت 

اما حد رو حفظ میکنم

یعنی دوست پسرم حساب میشن؟؟  

هیچ وقت به هیچ کس ،هیچی نگو...اخه دلت تنگ میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یک تعریفی از دوست پسر میدین لطفا من با چند تا اقا رابطه خوبی دارم دوستی میشه گفت  اما ...

دوست پسر به اونی میگن که بهت متعهده و بهش متعهدی و یه رابطه ی عاطفی و احتمالا جنسی بینتون وجود داره البته میتونه رابطه جنسی هم نباشه ولی رابطه عاطفی قطعا هست

اگر کسی عاشق گلی باشد که در میلیون ها میلیون ستاره تک باشد همین کافیست تا هر وقت به ستاره ها نگاه می کند شاد باشد.. ♥️  "شازده کوچولو"
2728

استارتر چرا این سؤال رو پرسیدی ؟ خب هر کسی به هر شکلی و با هر تصمیمی ممکنه خوشبخت بشه یا نشه هیچی قابل پیشبینی نیست تو دنیا و اصلا قانونی براش وجود نداره خیلیا بودن که با دوست پسرشون ازدواج کردن و خوشبخت شدن و خیلیا بودن باهاش ازدواج کردن بدبخت شدن خیلیا بودن سنتی ازدواج کردن خوشبخت شدن خیلیا سنتی ازدواج کردن بدبخت شدن خیلیا فکر میکنن خوشبخت شدن ولی اگه تصمیم دیگه ای میگرفتن خوشبخت تر میشدن یا فکر میکنن بدبخت شدن درحالی که اگه تصمیم دیگه ای میگرفتن بدبخت تر میشدن 😶

اگر کسی عاشق گلی باشد که در میلیون ها میلیون ستاره تک باشد همین کافیست تا هر وقت به ستاره ها نگاه می کند شاد باشد.. ♥️  "شازده کوچولو"