2737
2734

خانم های عزیزی که از مشکل ناباروری در رنج هستید، آیا علائم زیر در شما دیده می شود:

1- استرس بالایی برای باردار شدن دارید

2- هیجاناتی همچون خشم، ترس، نگرای، غم ... در شما دیده می شود.

3- با همسر خود دچار تعارض شده اید.

4- خودتان را فراموش کرده اید و از خودتان دلجویی نمی کنید.

5- حمایت دیگران یا کم است یا زیاد ولی عذاب آور

اگر هر کدام از موارد بالا در شما دیده شود یعنی شما علاوه بر جسم تان باید روحتان را هم قوی کنید. چرا که ممکن است در باروری سریع شما تاثیر بگذارد

تیم ما پرسشنامه ای تدوین کرده است، خواهشمندیم پرسشنامه را پر کنید، در آینده نزدیک برای شما دوره های مدیریت استرس و مدیریت هیجان ناباروری را خواهیم داشت. اگر سوالی دارید  در ایمیل barvariasan@gmail.com به شما پاسخ خواهیم داد.

لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و پاسخ دهید. همچنین می توانید برای اطمینان آن را کپی کرده و در صفحه مرورگر خود paste نمائید.

http://www.cafepardazesh.ir/form/view.php?id=9599804

در اسرع وقت  پاسخهایتان به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

با سپاس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان عزیز، خیلی خوشحالم از همکاریتون، اونهایی که به پرسشنامه پاسخ دادید در اسرع وقت بهتون قول میدم، پاسخ ها رو به ایمیلتون بفرستم. 

فقط این رو بگم که استرس ناباروری خیلی عذاب آوره، چیزی که خودم باهاش درگیر بودم. یک روز براتون داستان بارداریم رو میگم. وقتی استرس رو از خودتون دور کنید و تکنیک های آرامش بخش استفاده کنید. مطمئن باشید باروریتون خیلی جلو می افته (البته اگر مشکل جسمی نباشه). من الان یک پسر 11 ساله دارم. با 3 سال مشکل ناباروری دست و پنجه نرم کردم. باز هم مرسی

خواهش می کنم دوستانی که ناقص به پرسشنامه پاسخ دادند، به بقیه سوالات جواب بدن و دکمه ارسال رو بزنن.

ممنون ازتون

2731