2737
2739

برو از داروخانه قرص شیر افزا بگیر

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چاره ای نیس شیر خشک رو به عنوان کمکی بهش بده چند وقتشه نی نی؟

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
2738

میوه های ابدار و ابگوشت و چیزای مقوی زیاد بخور تا شیر کنی هنوز خیلی کوچیکه نی نی کوچولو از اول شیر نداشتی یا بعد اینجوری شدی؟

میوه های ابدار و ابگوشت و چیزای مقوی زیاد بخور تا شیر کنی هنوز خیلی کوچیکه نی نی کوچولو از اول شیر ن ...

سزارین شدم یه کم دیر شیرم اومد.ولی داشت خوب میشد قرص خوردم.یهو دوباره کم شد.رژیم هم نمیگیرم نمیدونم چرا اینجوری شد.

منم مشکل شما رو دارم. اول که ارامش و خواب شیر رو زیاد می کنه.

دوم پودر لاکتودین من گرفتم تو شیر حل میکنم میخورم. خوبه.

سوم شیرخشک رو با سر شیشه ای بهش بدین که سوراخش کوچک باشه و خیلی راحت ازش شیر نیاد. چون ا نجوری تنبل میشه به مکیدن سینه شما و کلا شیرخشکی میشه.

پسر من شش ماهش داره میشه با همین روش پیش رفتم.

منم مشکل شما رو دارم. اول که ارامش و خواب شیر رو زیاد می کنه. دوم پودر لاکتودین من گرفتم تو شیر حل ...

ممنونم.نگران همین هستم شیر خشک هر چقدر هم خوب باشه شیر خودم نمیشه.پودر را از داروخانه گرفتین؟

2706