2737
2739

دوستان عزیز کسی ادرس مطب دکتر طاهره مختاریانو میدونه کجاست؟ واسه تعیین جنسیت میخوام برم. بین دکتر همتی و دکتر مختاریان و دکتر کومار موندم ک کدوم بهتره

دوستان ميخواستم تجربه بچه دار شدنم رو براتون تعريف كنم

من براي بچه اولم خيلي دلم ميخواست به جنسيت دلخواهم برسم  كلي هم تو اينترنت رژيم جمع كردم و استفاده كردم اما موفق نشدم بعد خواستم از روش هااي وي اف  براي انتخاب جنسيت استفاده كنم كه پزشك زنان من بهم گفت كه اون روش ها شديدا عوارض داره و سرطان سينه ميده تا اينكه خواهرم دكتر طاهره مختاريان رو بهم معرفي كرد و نهايتا تونستم  به حنسيت دلخواهم برسم البته من بندر عباس بودم و شوهرم هم اصلا موافق نبود اما من تونستم از طريق تلگ رام باهاش ارتباط برقرار كنم و اصلا باورم نميشد كه بشه از راه دور اين همه راهنمايي بگيرم الان هم خدارو شكر ميكنم كه موفق شدم خدا اين راه رو جلوي پام گذاشت تا به آرزوي خودم برسم منم آدرس و تلفن دكتر مختاريان رو در اختيار شما قرار ميدم كه از خدا تشكر كرده باشم  

تهران سيد خندان ابتداي سهروردي شمالي خ سلطاني  پلاك ٩ واحد4

تلفن ٨٨٧٤٦١٥٢-٠٢١

دوستان ميخواستم تجربه بچه دار شدنم رو براتون تعريف كنم من براي بچه اولم خيلي دلم ميخواست به جنسيت د ...

چرا شما تو تمام تاپیک های تعیین جنسیت هستید؟  چقد بابت اینکار میگیرید؟ صد بار پست های تکراری شما رو دیدم. اگه دکتری که براش تبلیغ میکنید، کارش خوبه، نیازی به این همه تبلیغ نیست

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان ميخواستم تجربه بچه دار شدنم رو براتون تعريف كنم من براي بچه اولم خيلي دلم ميخواست به جنسيت د ...

عالیه عزیزم 

چقدر بهم قوت قلب دادی عزیزم پس شما غیر حضوری با دکتر مختاریان مشاوره داشتی و موفق شدی👋🏼👋🏼👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻آفرین من اعتقاد دارم خانم ها اگه اراده کنند هر کاری بخوان موفق میشن و شما علی الرغم مخالفت شوهرت تونستی به هدفت برسی

2731

اتفاقا من شيراز زندگي ميكنم و يك دختر ١٠ ساله دارم و هر كجا دنبال دكتر خوب براي پسر دار شدن يا دختر دار شدن گشتم به اسم دكتر طاهره مختاريان براي انتخاب جنسيت رسيدم . حالا سنم ٤٠ ساله ميترسم بارداري برايم خوب نباشد اما دكتر متخصصم گفت اگه دقيق تحت نظر باشي و مكمل هاي مناسب استفاده كني ميتوني باردار بشي حالا لطفا اگه كسي با شوايط من باردار شده تجربه خودشو بهم بگه؟

مرسي كه تلفنش رو گذاشتين كسي آدرس پيج دكتر مختاريان رو داره ميخوام ببينم عير حضوري هم كار مبكنه يا نه ؟

2738