2737
2734

سلام .خیلی پرس و جو کردم .هر کسی ی چیزی گفت.لطفا از تجربیاتتون بگید .من بخونم.ممنونم.براش چه بیمه عمری بکنم و چه حساب بانکی باز کنم؟؟ممنونم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت که بالاخره منم مادر شدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم اینکارو نکن 

بیمه عمر هرچقدر هم توب باشه اون موقع که بخواد پولو بگیره اصلا معلوم نیست چقدر ارزش داشته باشه 

مثلا الان ماهی ۵۰ بنویسی ۱۴۰ میلیون ۲۰ یا ۳۰ سال دیگه بدن واقعا فکر میکنه ارزش داره اون پول؟

پولم که تو بانک نمیشه گذاشت چون سودش کمه و قابل اطمینانم نیست انقدر 

بهترین راه الان اینه پول جمع کنی هرماه یک سکه براش بخری بزاری بانک 

یا سکه پیش فروش بگیری 

هم میتونی با سکه هایی که تو بانکه وام بگیری هم سود میاد روش هم سکه ارزشش کم نمیشه

ای تو مرا همه کس....داشتن تو مرا بس😍😘
2740
به نظرم اینکارو نکن  بیمه عمر هرچقدر هم توب باشه اون موقع که بخواد پولو بگیره اصلا معلوم نیست ...

منم عزیزم فک میکردم میتونم واسه خودم همین کارو بکنم اما نشد تامیومدم چش بهم بزنم پولم نابود بود...بیمه خوبه...من با داداشم باهم بیمه شدیم ۳ماه پیش دماغش شکست ۴ملیون بیمه بهش داد 

منم عزیزم فک میکردم میتونم واسه خودم همین کارو بکنم اما نشد تامیومدم چش بهم بزنم پولم نابود بود...بی ...

خب اگه پیش فروش بکنه مجبور میشه ماهیانه نثل وام برا سکه ها پول پرداخت کنه 

ای تو مرا همه کس....داشتن تو مرا بس😍😘

ما حساب کردیم بیمه به صرفه نیست.بانک آینده بزار براش ۲۱ درصد سود داره.همسرم علاوه برپولهای پسرم و ماهیانه هاش از خودش هم یه مقدار گذاشته روش که سودش بیشتر باشه و بره تو حساب پسرم.