2737
2734
عنوان

کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 50 پست

من از محصولات کاهش وزن شرکت کارن استفاده کردم.البته اوایلش اصلا موافق خوردن دارو نبودم ولی دکترم با آزمون این قرص ها در کنار رژیمم بهم ثابت کرد که چقد موثر هست.

من از پودر اسلیم لست استفاده میکردم به عنوان میان وعده.

و از کپسول ابستاپ شون.

وقتی که دچار استوپ وزنی شده بودم.

خیلی خوب روند کاهش وزنم به روال برگشت.

سلام  دوستان عزیز خوشحال میشم در زمینه لاغری و پوست و مو و... راهنماییتون کنم  تلفن همرا ...

سلام عزیزم من یه پیج تو اینستا فالو کردم که محصولاتشون در رابطه با سوال توهستش مشاورشون راهنمایی هم میکنه اینه karen-products حتما سری بزن تاییدیه وزارت بهداشتم دارن من خودم از محصولات لاغریشون استفاده کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو اینستاگرام چندتا پیج داشتم که ورزش های مختلف رو برای لاغری ناحیه ای میذاشتن

من اون ورزشارو انجام میدادم و یکم غدام رو هم کم کردم.

البته در کنارش یه قرصی میخوردم که اسمش کیتوزان بود و اجازه جذب چربی رو نمیداد.

واقعا با خوردنش کیتوزان خیلی احساس سبکی داشتم

2731
دوستان من پودر  اسلیم لست استفاده کردم ، درسته مصرفش از مصرف قرص و تبلت سخت تره  باید یک ...

اره عزیزم منم دکتر داد اسلیم لستو راضی بودم هم قیمتش خوب بود نسبت به بقیه محصولات و هم عارضه خاصی نداشت. 

من از یه دکتر تغذیه رژیم آنلاین گرفتم خیلیم خوب کم کردم.حدودا توی ۳ ماه ۱۷ کیلو کم کردم خدایی خیلیم  رژیمش آسون بود.اسم پیجش lira_rezhim بود.الانم بعد ۴ ماه فعلا که ثابت موندم خداروشکر.البته رژیم شیردهی نداشتم چون بعد دو سالگی مهرسامم گرفتم ولی گویا رژیم شیردهی هم میده

کسی میدونه دکتر مختاریان در این دوران کرونا مراجعین رو می پذیره یا نه شنیدم کارش تو انتخاب جنسیت حرف نداره

و همه جواب میگیرن من قبلا سر بچه قبلی ام از این دستورات سایت ها استفاده کردم اما به نتیجه مورد نظرم نرسیدم  اتفاقا تو دندان پزشکی با یه خانومی صحبت میکردم میگفت که هر کی پیشش می ره جواب میگیره هم برای پسردار شدن هم برای دختر دار شدن   الان سوال من اینه که چطوری میتونیم غیر حضوری باهاشون در تماس باشیم لطفا اگه کسی شماره ای از شون داره ممنون میشم بهم بده تا ٱخر عمر مدیونش میشم خداکنه بتونم ازطریق تلگرام و واتساب یا اسکایپ باهاش ارتباط برقرار کنم  تودوران کرونا خیلی  حوصله ام سر رفته دلم بچه میخواد

ثبت نام از طریق لینک سایت زیر با تخفیف به صورت محدود 👇

⚘ارائه رژیم غذایی متناسب باطبع ژنتیکی ،سنی و دیگر طبایع توسط متخصصین تغذیه

⚘رژیم غذایی تثبیت پس از کاهش وزن بصورت رایگان

⚘عودت هزینه رژیم غذایی در صورت عدم دستیابی به نتیجه ایده آل

2738

من زایمان نداشتم ولی برای لاغری رفتم کلینیک لاغری وندا نتیجه هم گرفتم اما مراجعینی هم داشتن که برای کم کردن بعد از زایمانشون اومده بودن و تقریبا همشون راضی بودن فکر کنم وندا بتونه خیلی موثر باشه براتون

من اضافه وزن شدید گرفتم تو دوران بارداری و بعد بارداری برام این اضافه وزنه موند چون بچه داشتم باشگاه رفتن و بیرون از خونه رفتن برام سخت شده بو ی دوره انلاین ورزش خریدم تو خونه برای خودم ورزش کردم در کنارش از ی متخصص تغذیه انلاین تو سایت ماوراطب هم برنامه تغذیه مخصوص خودمو گرفتم چون بچه شیر میدادم باید زیرنظر پزشک تغذیه رژیم میگرفتم که هم لاغر کنم هم شیرم کم نشه ولی درکل خوب بود راضی بودم و تونستم به وزن ایده آلم برسم.

من خیلی وزنم زیاد شده بود، واقعا از خودم خجالت می کشیدم و افسرده شده بودم. به دکتر صمد پور مراجعه کردم، با رژیمشون و استفاده از لاغری با دستگاشون 30 کیلو کم کردم. اگر واقعا می خواین راه های کاهش وزن رو بدونین از ایشون مشاوره بگیرید.

2706