2737
2734
عنوان

آمپول هاش سی جی و بی بی چک لعنتی

164 بازدید | 5 پست

سلام.یازده روز از تزریق هاش سی جی میگذره و هنوز بی بی چک مثبت میشه.به نطرتون هنوز اثره امپوله یا باردارم؟ چهار روز به موعدم مونده

بخاطر امپوله گلم یکم صبر کن 

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام هستی جان.آخه روز هشتم و نهم بعد از تزریق آمپول منفی بود ولی روز دهم و یتزدهم مثبت شد

اخه منم دقیقا مشکل شما رو داشتم این امپول بتا خون رو افزایش میده و باعث مثبت شدن کاذب میشه توی نت یکم تحقیق کن چون من فراموش کردم گمونم ۱۴ روز بعدش بتونی جواب بگیری الهی که ناامید نشی

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
اخه منم دقیقا مشکل شما رو داشتم این امپول بتا خون رو افزایش میده و باعث مثبت شدن کاذب میشه توی نت یک ...

من من نه روز پیش ای یو آی کردم و یازده روز پیش هاش سی جی زدم

دیگه طاقت ندارم