2752
2734
عنوان

مرگ جنین در هفته 22

1708 بازدید | 15 پست

سلام ، ببخشید سوالم تلخه و اصلا دوست ندارم کسی مثل من باشه ....

مادرهای که تو هفته 22 بچه تو شکم شون فوت کرده یه لحظه میان

صدای خنده خدا را میشنوی؟! آرزوهایت را شنیده ، به آنچه محال میپنداری میخندد....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

15 روز پیش این اتفاق برام افتاد در حالی که جنین تو تمامی ازمایشات و سونو سالم بود و من مشکلی نداشتم علت مرگ مشخص نشد 

خدایی نکرده کسی مثل من بوده

علتش چي بوده؟😭😭😭

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
15 روز پیش این اتفاق برام افتاد در حالی که جنین تو تمامی ازمایشات و سونو سالم بود و من مشکلی نداشتم ...

من تو دوازده هفتگى فوت كرد نينيم😢

متاسفم عزيزم😔

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
شمایعنی خونریزی چیزی داشتی ازکجامتوجه شدی؟

نه خونریزی نداشتم بچه تکون نمیخورد رفتم که صدای قلبشو گوش کنم متوجه شدم مرده

متاسفم عزیزم خیلی سخته من تجربش کردم ولی برا من هفته ی دوازده مرده بود  تو شکمم

خدا جاشو پر میکنه بزودی انشالله

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
2706