2733
2739
عنوان

بتا

193 بازدید | 14 پست

سلام من۱۸ روز پیش یه ساکشن داشتم

دکترم بهم داروداد ال دی که هرشب بخورم۴ روز بعد ساکشنم یه رابطه بدون دخول داشتم که اونم فقط پیشاب بودفردای اون اورژانسی انداختم همون روز که اورژانسی انداختم یه بی بی چک دادم که مثبت بود دوباره یه هفته بعد امتحان کردم منفی بود الان۱۴ روز از رابطمم میگذره امروز رفتم بتا دادم تیتر بتا شده زیر ده عدد ۳ میخواستم بدونم پرویید میشم یان این ماه چون امروز تاریخ پروییدم بود چون ال دی مصرف میکنم نشده یکم حالت تهوع باسردرد دارم ۳ تا مونده تموم بشه وچندروز بعد اخرین قرص پرویید میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زير ده كه منفيه

بخاطر قرصهاي اورژانسي و ال دي ك خوردي هورمونات قاطي كرده

معمولا حداكثر تا دوهفته بعد مصرف پري ميشي

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
زير ده كه منفيه بخاطر قرصهاي اورژانسي و ال دي ك خوردي هورمونات قاطي كرده معمولا حداكثر تا دوهفته ب ...

عزیزم الان ۳ تا مونده تا تموم شه بعدش تا چندروز باید پرویید بشم؟

2740

بسته ب بدنته

چون اورژانسي هم خوردي سخت ميشه گفت

اما احتمالا از ٣ روز تا دو هفته

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
بتا ۱۴ روز بعد رابطه نشون میده دقیق؟

بتا معمولا ٣ تا ٥ روز بعد از لقاح نشون ميده

بعدرابطه منظورتون؟

ببين بعد رابطه ممكنه لقاح تا دو روز طول بكشه ك تشكيل بشه بسته ب حركت اسپرم و زنده موندن تخمك داره

اما رابطه مشكوك شما ك ١٤ روز پيش بود بتا هم تا ٣-٥ روز بعد لقاح نشون ميده

پس

شما با اين از بتا باردار نيستي گلم

2706