2733
2739
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58290 بازدید | 360 پست
خب کساییکه خریدشون با کارته چکار کنن؟ مثلا ی چیزی خریدی ۳۰تومن تخفیف گرفتی شده۲۵ بعد میخواد کارت بک ...

چرا اتفاقا میشه.من همیشه همین رو میگم.به مغازه داره میگم بی زحمت مثلا ۲۰ زیادی بکش پول تو جیبم نیست عابر بانک نرم دیگه اونام همیشه گفتن باشه

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن
خیلی دلت خوشه کجا مردی با زبون خوش پول میده زن جمع کنه برای خودش مرد از زن پولدار می‌ترسه می‌ترسه ول ...

اتفاقا منکه بهش بگم بهم میده مشکلی هم نداریم اصلا کلا شما بهم دیگه اعتماد ندارین این بلاهارو سر خودتون میارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا منکه بهش بگم بهم میده مشکلی هم نداریم اصلا کلا شما بهم دیگه اعتماد ندارین این بلاهارو سر خودت ...

عزيزم يكي مثل من ك شوهر ولخرجي داره و اصلا ب روز مبادا فكر نميكنه مجبوره از اين روش هازاستفاده كنه!شوهر من هرررچي در بياره رو ميخواد خرج كنه!!اگه دست اون باشه ده روز اول ماه حسابا خاليه!!

بنابراين اگه خدايي نكرده ي بيماري يهويي ي تصادف چيزي پيش بياد اونوقت بايد چيكار كرد!؟؟؟از مردم قرض كنم بهتره يا اينكه با مديريت هزينه هام ي پولي براي مبادا داشته باشم؟!

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
عزيزم يكي مثل من ك شوهر ولخرجي داره و اصلا ب روز مبادا فكر نميكنه مجبوره از اين روش هازاستفاده كنه!ش ...

حرف شما درستولی همه که مثل شوهر شپا نیستن شاید شوهره خودش هم داره واسه زندگیش پس انداز میکنه 

2728
حرف شما درستولی همه که مثل شوهر شپا نیستن شاید شوهره خودش هم داره واسه زندگیش پس انداز میکنه 

نميدونم 

منتها من چون شوهرم اصلا اينده نگر و مقتصد نيست مجبورم من باشم 

اگه هردو نباشيم ك تا اخر عمرمون وبال گردن بچه هامون ميشيم تو پيري!

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چقدر هزینه کردی برای چاپش؟

چاپی نیست اپ کردمش زحمت از لحاظ سرمایه نداشتم زحمت های دیگ زیاد کشیدم شب تا صب بیدار موندم و احساس پای نوشتن و حال شخصیتام گذاشتم

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2738
یا خدا  حالا انقد خسیسه خونه و ماشین اینا داره یانه ؟؟؟

ماشین بله ولی خونه نه منم بخاطرهمون هرس میخورم واسه من خسیسه ولی واسه خانوادش یابقیه خیلی به دستودل بازی شهرت داره واقعااینم شانسه منه

من دوران عقد ی قلک داشتم فقط مامانم ازش خبر داشت. اونم میخواست به خواست خودش خرج کنم.

منم موقع پاره کردن قلک که شد رفتم ی دونه شبیهشو گرفتم. قلکو پاره کردم. 450 تومنشو برداشتم بقیشو ریختم تو قلک جدیده و جلو مامان پاره کردم. 😎

حرفه ای بود واقعا اگه باز راهی داری بهمون بگو

99 درصد چیزایی که گفتین منم استفاده کردم. ولی فعلا تو ترکم. خخخخخ

باز دارم وسوسه میشم انجام بدم

آخه میدونی همش با خودم میگفتم این خیانت در امانت ودزدی محسوب میشه. البته برای شوهرم منظورمه. خونه بابام از این کارا نمیکردم

2706