2737
2734

بچه ها من استواخ لگنم درد داره با.سن نه ها کمر 

و زیر دلکگهگاه درد پریودی

به نظرتون نزدیکه؟

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نشانه های زایمانه ...زایمانت نز دیکه 

به نظرت چند وقت دیگه میزام

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
دیگه اخراشه میگن که طبیعیه این حالتها و اگر با انقباضه یعنی دیگه وقتشه ولی شما یه سر برو دکتر چک کنه ...

فردا وقت دکترمه

میرم

انقباضم شبا دارم سنگ میشه زیر دلم

2738
من استخون اون ناخيم درد ميكنهههه

اونکه مال منم

انگار وزنه ۴_۵کیلویی از اونجا اویزون کردن

زجره ها

دردای پریودی نداری؟

اگه میخواهی طبیعی زایمان کنی دکتر معاینه کنه دهانه رحمت باز باشه میگه بهت، انقباض باید کل شکم سفت بش ...

کلش راستش تست نکردم چون با درده مثل پیشونیم سنگ میشه حالا اینبلر بالاشم تست میکنم

فردا برم ببینم دکتر نگاه میکنه برام

سرکلاژمم بکشه