2733
2739

خوشبه حالتون یعنی میشه منم به اون روز برسم نوزادم سه ماهست خیلی سوال دادم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوشبه حالتون یعنی میشه منم به اون روز برسم نوزادم سه ماهست خیلی سوال دادم

فقط یه چیزو بدون بچه با بزرگ شدنش سختیاش بیشتر و مشکلاتش بزرگتر میشه

زیادی خوب نباش ، داستان میشه   
2740
به گفتن نیست عزیزم 😀وقتی از پوشک میگیرید هر نیم ساعت یه بار باید ببرید توالت   چند روز کا ...

دخترمن وقتی میگه ندارم به هیچ عنوان پاتوی دستشویی نمیزاره مثلا میگه ندارم یک دقیقه بعدش جیش میکنه

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
چ دیر اقدام کردی

بچه منم دو سال و دو ماهشه ميخوام بگيرم قبلا هم شروع كرده بودن نا موفق بودم از نظر روحي امادگي لازم رو بچم نداشت گذاشتم براي بعداً بهش فشار نياوردم دكترش گفت بايد بچه اماده باشه وگرنه رو روحش تاثير بد ميزاره🌸🌸🌸🌸

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
2706